חיפוש
עמוד הבית » מדריכים דיגיטליים » 4 דברים שחובה שיהיה בכל אתר חדש

4 דברים שחובה שיהיה בכל אתר חדש

מתכננים להקים אתר חדש בקרוב? מזל טוב! אתם בטח יודעים שהקמה של אתר צריכה להיעשות בהתאם לכללים מאוד ברורים שיאפשרו לכם לקבל את התוצאות המיטביות אליהם אתם שואפים.

במקרים מסוימים מדובר במכירה של מוצר, לעיתים בשירות כלשהו.

נעזרנו במומחים של סטודיו Dna Media כדי להציג בפניכם את 4 דברים שאתם חייבים שיהיו באתר שלכם.

רוצים לדעת מהם? קראו את השורות הבאות ותגלו.

 

הדבר הראשון – הלוגו שלכם

הלוגו מייצג את החברה ומעביר מסר ברור ומידי אודות המוצרים או השירות שניתנים דרך האתר. ברגע שיש לכם לוגו טוב שעוצב על ידי סטודיו מקצועי, אתם מסודרים. מכיוון שכשאדם רואה את הלוגו בכניסה לאתר, הוא יכול להבין ברגע מה מחכה לו באתר. אם למשל נכנסתם לאתר שנקרא "MEAT" והלוגו שלו מורכב מנתח בשר, אתם יודעים שמדובר באתר שמוכר נתחי בשרים איכותיים. הלוגו בעצם מאפשר לכם להעביר מסר מהיר מבלי לכתוב יותר מידי.

 

הדבר השני – לשונית צור קשר

אתם רוצים שגולשים ייכנסו אל האתר שלכם ויבצעו רכישה של מוצרים או שירותים שאתם מציעים. לפעמים הגולשים רוצים לברר פרטים נוספים רגע לפני הרכישה. לכן, אתם צריכים שתהיה באתר שלכם לשונית צור קשר שתאפשר להם לברר אתכם פרטים באמצעות אחד או יותר מהאמצעים הבאים:

  • התכתבות במייל
  • התכתבות בצ'ט
  • התכתבות בוואצאפ
  • התכתובת בפייסבוק ועוד

מבירור שערכנו עם המומחים בתחום עיצוב אתרים מסטודיו Dna Media, נאמר לנו שככל שיש יותר אפשרויות צור קשר, כך הגולש מרגיש יותר בנוח, מכיוון שמתאפשר לו לבחור את האפשרות הנגישה לו ביותר.

 

הדבר השלישי- לשונית אודות

האתר החדש שלכם חייב שתהיה בו לשונית עם פרטים עליכם או על העסק. כשלקוח חדש נכנס לאתר שלכם הוא סקרן. הוא רוצה לדעת מי עומד מאחורי האתר. זו ההזדמנות שלכם להתחבר אליו ולהציג את עצמכם. לספר מה עומד מאחורי העסק שלכם. אם תיעזרו בידע המקצועי של סטודיו לעיצוב אתרים Dna Media אתם תוכלו לעצב את לשונית האודות שלכם באופן שמושך את העין. כזה שיגרום ללקוחות ליצור קשר ולקדם את המכירה.

 

הדבר הרביעי- עיצוב עדכני

העיצוב של האתר הוא זה שקובע ברוב המקרים אם הגולש יישאר בו או שיעבור לאתר אחר. חשוב מאוד שיהיה באתר חדש עיצוב עדכני, כזה שמושך את העין וגורם לגולש לרצות להעמיק באתר עוד ועוד. חשוב להימנע מעיצוב משעמם ומיושן משום שזה צפוי לגרום לגולש לצאת מהאתר מבלי להתלבט.

 

לסיום

אלו היו 4 הדברים שחובה שיהיה בכל אתר חדש. כעת, כשאתם יודעים מהם הדברים הללו, נותר לכם רק ליצור קשר עם סטודיו שמתמחה בעיצוב אתרים ולהציג בפניהם את הדגשים הללו. לנו נותר רק לאחל לכם שיהיה לכם אתר חדש בעל מראה מקצועי, רענן ועדכני.

מסך עם נתונים