חיפוש
עמוד הבית » בניית אתרים » 4 דרכים לבחירת חברה לבניית אתרים שניתן לסמוך עליה

4 דרכים לבחירת חברה לבניית אתרים שניתן לסמוך עליה

אף עסק שמכבד את עצמו במדינת ישראל שנת 2021 לא יכול להתנהל ללא אתר שייצג אותו.

אתר אינטרנט לייצוג העסק הינו דבר הכרחי, משום שמדובר בדרך של הלקוחות להבין מי אתם ומה המוצרים שאתם יכולים לספק.

בניית אתרים הינה מקצוע שלם בפני עצמו וחשוב לבחור חברה מוסמכת ומקצועית לבניית אתרים שתוכל לדאוג למיתוג מיטבי של העסק שלכם.

במאמר זה יפורטו- 4 דרכים לבחירת חברה לבניית אתרים שתוכלו לסמוך עליה.

 

וודאו שהמידע באתר יהיה שייך לכם ולא לחברה שבנתה את האתר

חברות לבניית אתרים אמנם אחראיות לבנות לכם את האתר עצמו כולל כל מה שנמצא בו: תוכן, עיצוב, קישורים ועוד, אך אין הדבר אומר שהאתר נמצא בבעלות מוחלטת של החברה גם לאחר שהוא עלה לאוויר וכבר שייך לבית העסק שלכם. אם כן, חשוב לוודא מראש עם החברה שהאתר והכתובת שלו נמצאים בניהול ובבעלות שלכם, כך שתוכלו גם עוד שנים רבות להיכנס אליו והוא יישאר תמיד באותה הכתובת.

 

וודאו שיש בבעלותכם גישה מלאה לשרתי האתר

יש חברות לבניית אתרים שדואגות לאחסון האתר, ויש חברות שמשתמשות בחברות אחסון חיצוניות שמארחות את האתר. בכל מקרה, חשוב לוודא שאתם יכולים לקבל גישה מלאה לשרתים של האתר ושתוכלו לנייד את האתר אם תרצו לחברות אחסון אחרות. חברת webinke תוכל לדאוג לכך ששרתי האתר יהיו בבעלות מלאה שלכם.

 

סגנון עיצובי שמשרת את המטרות העסקיות שלכם

לכל חברה לבניית אתרים שמכבדת את עצמה יש תיק עבודות ובו דוגמאות לאתרים קודמים שהקימה. חשוב לעיין בו כדי לוודא שלא רק העיצוב יפה בעיניכם אלא שהוא גם משרת מטרות עסקיות ושיווקיות, ויגרום ללקוחות שיבקרו באתר לרצות להישאר בו ואף לחזור אליו בעתיד. לחברת webinke יש תיק עבודות שתוכלו להתרשם בו מהסגנונות העיצוביים של האתרים.

 

שירות שעונה על הצרכים שלכם מכל הבחינות

כאשר ניגשים לבחור חברה לבניית אתרים חשוב להבין מה השירות כולל ושאתם מבינים את כל פרטי וסעיפי ההסכם שאתם חותמים עליו. חשוב להבין האם בונה האתרים שעובד איתכם מבין את הראש שלכם, את התפיסה שלכם לגבי כיצד האתר אמור להיראות, ומוכן לזרום איתכם באותה הדרך. חברת webinke שואפת ללכת יד ביד עם הלקוחות שלה כדי להעניק שירות מקיף הכולל את כל דרישות הלקוח.

 

לסיכום

בחירה של חברה לבניית אתרים אינה דבר קל וחשוב להכיר את הדרכים המרכזיות לעשות את הבחירה הזו בצורה מושכלת וחכמה. יש דברים שאסור להתפשר עליהם כגון בעלות הלקוח על האתר והתכנים, הבנת כל פרטי ההסכם, תפיסה עיצובית מתאימה ושירות שיענה על הצרכים שלכם מכל הבחינות. אל תתפשרו כאשר אתם רוצים לבנות את האתר הבא שלכם.

 

איש דיגיטל

אולי יעניין אותך גם