חיפוש
עמוד הבית » דיגיטל » איך להזמין ESIM דרך האינטרנט בקלות עם אחריות

איך להזמין ESIM דרך האינטרנט בקלות עם אחריות

תשכחו מלהשחיל כרטיס סים לתוך הטלפון שלכם! ESIM הוא כרטיס סים אלקטרוני לטלפון הנייד, שמאפשר בדרך טכנולוגית לבצע גלישה סלולרית וגם להוציא שיחות רגילות. היתרון הגדול של ESIM הוא בטיסות לחו"ל – במקום לשלם על חבילת גלישה ושיחות יקרה אפשר לקנות באינטרנט ESIM של המדינה שאליה אתם טסים ולהנות מגלישה בחו"ל בנוחות ובזול. במדריך הבא נסביר לכם כיצד לעשות זאת בעצמכם ולחסוך כסף.

 

מה זה בכלל ESIM?

ESIM הוא טכנולוגיה שפועלת בדיוק כמו כרטיס סים רגיל לטלפון הסלולרי, רק שבמקום להיות כרטיס חיצוני שיש להכניס לתוך המכשיר ה-ESIM מוטמע בתוך הטלפון. בניגוד למה שחושבים ESIM זהו קיצור של embedded sim ולא electronic sim.

הרבה אנשים משתמשים בתכונות הטכנולוגיות של כרטיסי esim לחול, כך שבזמן טיסה למדינה אחרת במקום לרכוש חבילת גלישה יקרה דרך מפעיל הסלולר שלהם הם פשוט עוברים לסים מקומי וירטואלי. בתוך ESIM אפשר לשמור כמה כרטיסי סים, ולהחליף ביניהם בין מדינות שונות. בישראל להשתמש בסים הישראלי, ובחו"ל לעבור לסים וירטואלי מקומי וזול.

מה זה בכלל ESIM

איך מתקינים ESIM?

כדי להנות מהיתרונות של ESIM בטיסה הקרובה שלכם עליכם לוודא קודם כל שמכשיר הטלפון שלכם תומך בטכנולוגיית ESIM. ככל שהמכשיר חדש יותר כך גובר הסיכוי שמוטמעת בו הטכנולוגיה הזאת. אפשר לחפש באינטרנט רשימה של כל המכשירים שתומכים בכרטיסי סים וירטואליים ולוודא שדגם המכשיר שלכם נמצא ברשימה הזאת.

לאחר מכן יש לרכוש את הסים הווירטואלי דרך אחת החברות שמספקות את השירות הזה. לאחר הרכישה של החבילה שמתאימה לכם למדינה שאליה אתם טסים תוכלו להתקין את ה-ESIM בקלות באמצעות מדירך שישלח אליכם לנייד.

 

ESIM עם אחריות – פתרון מלא לכל מצב

החשש הגדול ביותר של מי שטסים לחו"ל הוא להישאר בלי דרך לתקשר בסלולרי. בלי אפשרות לגלישה ושיחות ייתכן שכבר בנחיתה תמצאו את עצמכם ביעד זר בלי יכולת להתקשר למונית או לתכנן באמצעות אפליקציית מפות את מסלול הנסיעה.

לכן, אם אתם רוצים להשתמש ב-ESIM כדי לרכוש חבילת גלישה סלולרית מקומית, חשוב מאוד לקנות זאת מחברה שתספק לכם אחריות. לשימוש בסים וירטואלי יש יתרונות רבים, אך כדאי גם לזכור שיכולות להיות תקלות קטנות שתרצו שירות לקוחות שיעזור לכם לפתור אותן. לכן חשוב מאוד להזמין ESIM ממקומות שמציעים גם אחריות למשתמשים.

ESIM עם אחריות – פתרון מלא לכל מצב

ESIM  מזמינים מ- iEsim

אם אתם מתכוונים לרכוש ESIM – עשו זאת באמצעות חברה אמינה ואיכותית –  iEsim . בהתקשרות עם iEsim, לא תצטרכו להחליף את הסים הישראלי ולא תצטרכו להסתמך יותר על חבילות גלישה יקרות. תוכלו לרכוש את חבילת הגלישה המועדפת עליכם באתר החברה, לקבל היישר למייל הוראות הפעלה וחיבור, ולהפעיל את החבילה ביעד אליו הגעתם במספר לחיצות על המכשיר.

 

סיכום

ESIM היא טכנולוגיה חדשה ומצוינת שמאפשרת "לשמור" כמה כרטיסי סים וירטואליים במכשיר אחד ולעבור ביניהם. באמצעות הטכנולוגיה הזאת אפשר להוזיל את עלויות הגלישה בחו"ל ולרכוש סים מקומי במדינה שאליה אתם טסים עם חבילת גלישה זולה יותר.

כדי לעשות זאת עליכם לוודא שהמכשיר שלכם תומך בטכנולוגיית ESIM. מומלץ גם לוודא שאתם רוכשים ESIM מחברה מומלצת עם אחריות כדי להימנע מתקלות בזמן הטיסה שלכם.

איך להזמין ESIM דרך האינטרנט בקלות עם אחריות

אולי יעניין אותך גם