חיפוש
עמוד הבית » כללי » הכירו את ויז'ן הפקות – המקום שלכם לסרט תדמית מקצועי ומושקע!

הכירו את ויז'ן הפקות – המקום שלכם לסרט תדמית מקצועי ומושקע!

חלמתם על סרט תדמית מקצועי, שמופק בצורה איכותית ונראה ממש כמו אגדה? ויז'ן הפקות כאן בשביל להגשים לכם את החלום ולהפיק עבורכם סרט תדמית איכותי ובלתי נשכח, עם אלמנטים חדשניים, ציוד מתקדם וכל מה שיוביל לתוצר המושלם של סרט תדמית מקצועי שיהווה כרטיס ביקור יצירתי של העסק שלכם.

 

קצת על ויז'ן הפקות

מאחורי החברה המוביל ויז'ן הפקות https://www.vsn.co.il, עומדים אנשים אשר כל מה שהם חיים, אוכלים, שותים ונושמים – זהו סרט, הפקה, תדמית ותוכן איכותי. זו הסיבה, שהסרטונים שיוצאים תחת ידיהם המקצועיות אכן מקוטלגים ברמה גבוהה בשוק התחרותי של סרטוני הוידאו, כיוון שכשמאוחרי סרטון תדמית עומד יוצר איכותי, הסרטון מכיל אווירה בלעדית שלא ניתן להתעלם ממנה.

סרט תדמית מושקע

סרטי תדמית לעסקים

בין שירותיה מעניקה חברת ויז'ן הפקות סוגות מגוונות של סרטונים, אך אין ספק כי סרטון תדמית לעסקים הוא המוביל בקטגוריה. סרטון תדמית לעסקים, מאפשר לכל עסק לייצג את עצמו בצורה יצירתית, בולטת ושיווקית בעזרת סדרת מסרים שמשתמשת גם בחוש הראיה וגם בחוש השמיעה, וכך הצופה הפוטנציאלי מקבל הרבה יותר מגיוס חושים חד משמיע, לטובת המסר השיווקי של העסק.

 

חשבתם פעם על סרטי הדרכה?

במקום להסביר 10 פעמים איך מבצעים את השימוש במוצר או בשירות שלכם, ואז לשלוח איש מקצוע שיסביר בשטח איך בדיוק כמה ולמה, תוכלו לחסוך את הכול, בעזרת סרטון הדרכה מקצועי. הסרטון ימחיש בצורה חיה ומעשית את אופן השימוש או ההרכבה של המוצרים השונים, יחסוך מכם זמן הסבר, ויגרום לכלל הלקוחות שלכם להיות הרבה יותר ממרוצים.

 

סרטי שיווק לעסק – ככה משיגים מכירות!

יש לכם מבצע מיוחד? אולי אתם רוצים להשיק מוצר או שירות ייחודי ולחשוף אותו לקהל יעד גדול שגם יקנה מכם? סרטון שיווקי לעסק, יאפשר לכם חשיפה רחבה ועדכנית. הסרטון ישים דגש על הערכים החשובים לכם, והוא ישווק את מכלול המרכיבים של העסק שלכם הן במסרים הגלויים של הסרטון שנובעים מן התסריט המדויק והן במסרים הסמויים של הסרטון שנובעים מכל האווירה, הצבע והתוכן.

סרט תדמית מושקע

תהליך העבודה של ויז'ן הפקות

מתוך ניסיון רב בשוק הלוהט ביותר בישראל, הגיעה חברת ויז'ן הפקות למתודית עבודה מוכחת, שמשיגה סרטון תדמית שיהיה לשביעות רצונכם המלאה. בתהליך העבודה מול חברת ויז'ן הפקות, יינתן הדגש על כל מה שחשוב לכם ולעסק שלכם, כאשר גם השגת המטרות תהיה בהתאם לתקציב וליכולות הכלכליות והעיצוביות שלכם.

 

לסיכום

חברת ויז'ן הפקות, היא חברה מובילה בתחום הפקת הסרטים והסרטונים לעסקים. החברה הוציאה לאור כבר מגוון רחב של סרטי תדמית לעסקים, סרטוני הדרכה וסרטי שיווק לעסק, כאשר כל תהליך היצירה של הסרט, נעשה בתהליך עבודה ייחודי, שמבטיח גם את שביעות רצונכם המלאה מן התהליך ומן התוצר וגם את השגת המטרות המוצהרות שעבורן מופק הסרט.

סרט תדמית מושקע