חיפוש
עמוד הבית » כללי » השפעת המגדר על פוקר: האתגרים וההזדמנויות לנשים במשחק

השפעת המגדר על פוקר: האתגרים וההזדמנויות לנשים במשחק

דמיינו בר אפלולי, עשן של סיגריות, וקבוצה של גברים יושבת על וויסקי עם קרח, מחלקים קלפים ומשחקים פוקר. זה הדימוי מהסרטים של המשחק שכולנו מכירים, משחק של גברים קשוחים ומסוקסים יותר או פחות. אבל אם נחשוב על זה באופן מעשי, המשחק דורש דיוק, זריזות מחשבה, תחכום, היכולת לקרוא אנשים, או במילים אחרות, בדיוק עבורנו, הנשים.במאמר זה נדון בהשפעות והבדלים המגדריים בעולם הפוקר ואיך נשים יכולות לרתום את יכולותיהן על מנת לייצר רווחים ולנצח.

 

על פוקר והיכולות הדרושות לשחק

משחק פוקר הוא משחק שבו לשחקן אין את כל המידע שנדרש ולכן הוא משחק של הימור, הימור האם אוכל לנצח למרות או בגלל, משחק של ריגוש, מהירות מחשבה, היכולת להשאר רגועים גם במצבי לחץ, עם פני פוקר, פנים שלא מסגירות את מה שחושביםהימורים, משחקי קלפים ופוקר בפרט נחשבו תמיד משחקים גבריים, תנו לבנים לשחק, שיפסידו קצת כסף, ויחזרו הביתה רגועים.

אבל ברוח הזמן, אין שום סיבה שנשים לא יכנסו לתחום, גם כשחקניות מקצועיות וגם כחובבניות. הברים האפלוליים הוחלפו מזמן במסכי מחשב, הסיגריות והעשן הוחלפו ביין לבן או מקסימום אספרסו כפול, תלוי בשעה ביום בה בוחרים לשחק. והאפשרות של משחק מול מחשב, מאפשרת לכולם להשתתף, בכל שעה של היום ומכל מקום כפי שתוכלו גם באתר 7xlpokergames.co.il.

. היתרון של נשים הוא בחשיבה אחרת, פחות אימפולסיבית ויותר מחושבת, העובדה שנשים פחות עוסקות במלחמות אגו ויותר בדבר עצמו, במשחק והיתרון הגדול ביותר הוא שנשים יודעות לקרוא אינטרקאציות אנושיות טוב יותר ושפת גוף, וזו התמצית של מה שנדרש כדי לשחק ולנצח.

על פוקר ועל הכישורים הדרושים כדי לשחק

נשים בעולם הפוקר

בשנים האחרונות ניתן למצוא גם נשים בראש רשימות שחקני הפוקר המובילים בעולם, כמו ליב בור, האישה הראשונה אשר זכתה בצמיד אליפות העולם בפוקר ובתואר בסבב הפוקר האירופי, ונסה סלבסט, שחקנית פוקר אמריקאית אשר זכתה ב3- צמידי אליפות העולם בפוקר, וג'ניפר טילי שמוכרת לכם כשחקנית קולנוע, אבל גם שחקנית פוקר אמריקאית קנדית.

פוקר הוא למעשה אוסף של משחקי קלפים, עם חוקים מעט שונים, אבל ברוח דומה, המטרה היא לדעת איזה קלפים יש לשחקנים האחרים ולמי מהם יש את היד הטובה ביותר, או להתנהג כאילו אתם יודעים למי יש את הסיכוי לנצח ועל הסיכוי הזה, השחקנים מהמרים. בוודאי שמעתם על טקסס הולדם, שזה כנראה המשחק הנפוץ ביותר, אך ישנם סוגים אחרים של פוקר.

ההבדלים יכולים להיות, בחלוקת הקלפים, במספר הקלפים שמשחקים בהם, בסוג הידיים שמנצחות או הגבלת הימורים. אפשר למצוא הדרכה בסיסית באתרים רבים שיציגו לכן את סוג המשחק וכיצד משחקים אותו, לכן רק נותר להצטרף לחגיגה.

 

לסיכום

משחק הפוקר הוא משחק של מיומנות, אך גם של מזל. המשחק יכול להתאים לכל אדם בוגר, נשים וגברים. המשחק מחדד את החשיבה, מפגיש עם אנשים מהארץ והעולם, מאחורי מסך המחשב או סביב שולחן עגול. ממשחק גברי מובהק, המשחק יכול להפוך למשחק נשי לא פחות.

החשיבה האחרת המתוחכמת יותר, רגישה יותר שיודעת לקרוא שפת גוף והבעות פנים, בהחלט יכולה לתת לנשים יתרון במשחק.אז מה יותר מגניב מערב פוקר עם החברות? בין אם באתר אונליין או בעולם האמיתי. מי יודע- אולי מחכה לכן ניצחון בעתיד וזכיה בסכום נאה?

השפעת המגדר על פוקר

אולי יעניין אותך גם