חיפוש
עמוד הבית » מדריכים דיגיטליים » 3 טיפים לקידום העסק ברשתות החברתיות

3 טיפים לקידום העסק ברשתות החברתיות

אפשר לומר שכולם כבר יודעים שהרשתות החברתיות שינו לחלוטין את חוקי עולם השיווק והפכו אותו

לתזזיתי יותר, דינמי יותר ויצירתי הרבה יותר. הרשתות החברתיות הטמיעו בעולם השיווק מושגים כמו – לייקים, פוסטים, סטוריז ועוקבים. לכל עסק שמכבד את עצמו יש דף עסקי בכל אחת מהרשתות החברתיות,

דף עסקי מצליח הוא כזה שמספר העוקבים והלייקים שיש לו גדול במיוחד.

הקידום ברשתות החברתיות מורכב וכדאי מאוד לשכור לצורך העניין אנשי מקצוע או חברות שמתמחות בכך.

רשתות חברתיות זו שפה וצריך להכיר אותה מלמעלה למטה כדי להצליח לייצר תנועה מניבה או מה

שנקרא  – משפך שיווקי שמייצר לידים חמים שהופכים בחלקם ללקוחות. להלן 3 טיפים חשובים לקידום העסק ברשתות החברתיות.

 

טיפ ראשון – ספרו סיפור מעניין

טקסט טוב

כדי למשוך לקוחות חדשים לעסק שלכם באמצעות הרשתות החברתיות עליכם לפני הכל לדעת לספר סיפור טוב, מסקרן ומעניין. אם הסיפור שלכם יהיה מצחיק שיחקתם אותה בגדול. מכיוון שאחת המטרות של הקידום ברשתות החברתיות היא גיוס לקוחות חדשים עליכם לספק תוכן אטרקטיבי וכזה שימשוך תשומת לב.

ברחו כמו מאש מכתיבה טכנית שמעדכנת על מה חדש ומה קורה, זה לא מעניין וזה לא יביא לדף אף אחד. כשאתם כותבים פוסט אתם צריכים להיות במקום הכי יצירתי שלכם ולדאוג שלסיפור שלכם יש התחלה, אמצע וסוף ולא פחות חשוב, הוסיפו פואנטה ששולחת את הקורא ללינק שמוביל לאתר של העסק או לדף נחיתה ייעודי של העסק. דף שאולי מקדם מבצע מיוחד ללקוחות חדשים וכו'.

 

שילוב מדיה וויזואלית

כדי שפוסט שלכם אכן יוביל לסגירת עסקה או לפחות יוביל את הלקוח הפוטנציאלי לאתר שלכם או לניהול שיחה אתכם אודות מוצר או שירות של העסק, מומלץ מאוד להוסיף לכל פוסט וסטורי שאתם מעלים תמונה או סרטון. אנשים נמשכים לדברים ויזואליים והם אלה שבדרך כלל מושכים את עיניהם. טקסט שכתוב טוב שאליו מתווסף סרטון מעניין או תמונה מיוחדת הנם בעלי סיכויים טובים ליצירת לידים חמים.

 

טיפ שני – לוח זמנים קבוע

אחד הדברים שאנשים לא יודעים והוא מאוד חשוב זה לוח זמנים קבוע שמעיד על עקביות ורצינות. כלומר, חשוב להעלות תכנים מכל סוג שהוא בימים קבועים ושעות קבועות, הדבר מוכיח עקביות ומייצר מצב בו אנשים יודעים מתי עולה תוכן חדש שאפשר לצפות בו.

 

טיפ שלישי – השקיעו כסף בקידום ממומן

הפרופיל העסקי שלכם ברשתות החברתיות מהווה סוג של כרטיס ביקור של העסק לכן, חשוב לדייק מאוד את ההגדרות של הדף העסקי. על מנת שהדברים יבוצעו בצורה הנכונה ביותר ויביאו לתוצאות הטובות ביותר כדאי

לכם מאוד להכניס את היד לכיס ולשכור שירותי קידום מקצועיים ברשתות החברתיות. מדובר במרחב שדורש ידע ברבדים הנסתרים של הרשת והכרות עם מושגים כגון קידום אורגני ואופטימיזציה. כדי לבצע קידום טוב ברשתות החברתיות יש צורך גם בידע הקשור לעולם השיווק והפרסום. בנוסף, בצעו קידום ממומן ברשתות, שיתוכנן וימונף על ידי אנשי המקצוע שתבחרו.

 

סיכום

אני פונה אליכם בעלי העסקים בשימת דגש על עסקים קטנים ומקומיים, עשו לעצמכם טובה ותשקיעו משאבים באתר סושיאל בוסט עבור העסק שלכם. שם קורים הדברים, שם על פי רוב מסתובבים הלקוחות שלכם. אי נוכחות במקום הזה משאיר אתכם מחוץ למשחק.

אינסטגרם