חיפוש
עמוד הבית » מדריכים דיגיטליים » טכנולוגיה בעסק – האם זה עוזר לרווחים

טכנולוגיה בעסק – האם זה עוזר לרווחים

עסקים מכל סדרי גודל שהם צריכים להתמודד בשוק תחרותי שהולך ומתפתח כל הזמן, בו בכל תחום ישנה תחרות מול עסקים אחרים מצד אחד אך מצד שני נישות רבות שאפשר להתמחות בהן ולהציע בהן שירות.

כדי לשרוד בשוק הזה יש לספק ללקוחות את השירות הטוב ביותר והיום בזכות אמצעים טכנולוגיים לעסקים קל יותר מתמיד לעשות זאת.

מהם האמצעים הטכנולוגיים באמצעותם ניתן לשפר את השירות וכיצד הם מסייעים להגדלת הרווחים? כל זאת ועוד במאמר הבא.

 

שיווק באמצעים דיגיטליים

היום כבר אין כמעט שום עסק שיכול להרשות לעצמו שלא לתחזק נוכחות דיגיטלית באינטרנט. נוכחות שכזו כוללת אתרי אינטרנט, פרופילים ברשתות החברתיות כגון פייסבוק, אינסטגרם וטוויטר ועוד.

הדבר החשוב ביותר עבור אתר האינטרנט העסקי הוא להגדיל תנועה באתר – כלומר, למשוך כמה שיותר גולשים אליו. זאת ניתן לעשות באמצעות מספר פעולות וניתן דוגמא לכמה מהן:

  • קניית קישורים: כשאתרי אינטרנט אחרים מקשרים לאתר שלכם גוגל רואה זאת כאילו הם ממליצים עליו, מה שמגביר את הרלוונטיות של האתר ומשפר את דירוגו בגוגל.
  • מילות מפתח: שילוב של מילות מפתח פופולאריות בתוכן האתר שלכם שיעלו את האתר בחיפוש בגוגל.

שימוש בווטסאפ ביזנס

את אפליקציית ווטסאפ כולנו מכירים, ורובנו משתמשים בה להחלפת מסרים מיידיים. בשנים האחרונות השיקה ווטסאפ אפליקציה ייעודית לעסקים הכוללת אפשרויות שונות שהופכות עבודה באמצעותה לנוחה ופשוטה הרבה יותר, כגון מתן תשובות מהירות, פתיחת פרופיל עסקי המכיל את פרטי העסק שלכם, מיון הודעות לפי תוויות הנקבעות על ידכם, איסוף נתונים שונים ואף חיבור לטלפון הקווי של העסק.

 

אפליקציית נייטיב לעסק

אפליקציה היא דרך נהדרת לשמור על קשר עם לקוחות ולספק שירות ברמה הגבוהה ביותר. אם בעבר השימוש העיקרי באינטרנט היה דרך המחשב, כיום השימוש בו עבר למחשב שנמצא בכף היד שלנו – הטלפון הסלולרי. אפליקציית נייטיב היא דרך נוחה ביותר לספק חוויית משתמש טובה ללא תקלות ותקיעות ולהגדיל את המכירות שלכם.

 

מרכזיות IP בענן

מרכזיות IP היא הדרך לשכלל את השירות הטלפוני של העסק שלכם ולהעלות אותה כמה שלבים קדימה. מדובר במרכזייה שמתלבשת על תשתית האינטרנט הקיימת בעסק שלכם וזה היתרון הגדול שלה – בשל העובדה שהיא עובדת על אינטרנט לא תצטרכו להתקין קו טלפון או כבלים נוסף לעסק ותוכלו להנות מכל היתרונות שחיבור לאינטרנט מציע.

מרכזייה בענן מאפשרת גם ללקוחות שלכם וגם לעובדים בעסק לעשות שימוש באמצעי תקשורת נוספים, ולא רק בטלפון קווי כבעבר: טאבלטים, מחשבים, טלפונים סלולריים ועוד.

 

הטכנולוגיה של הלו 015 תגדיל את הרווחים שלכם

הלו 015 מספקת שירותי הקמה ותפעול של מרכזיות IP בענן. המרכזיות של הלו 015 כוללות חבילת שירותים מקיפה לרבות שיחות בין לאומיות ואבטחת מידע, ומתאימות לעסקים גדולים וקטנים כאחד.

 

סטטיסטיקות

אולי יעניין אותך גם