חיפוש
עמוד הבית » תוכן » כתיבת תוכן – מה היתרונות בכך לאתר שלך

כתיבת תוכן – מה היתרונות בכך לאתר שלך

תוך כדי גלילה באתרי האינטרנט השונים, נוכל להיתקל במאמרים אינפורמטיביים עם כותרת מאוד מובנת מאליו.

כזאת שהיא מאוד ישירה, לא מסתירה את הנשוא המרכזי, אפילו תראה מאוד נפוצה.

מאחורי פעולות אלה עומד הגיון שלם שקשור לעולם עצום של כתיבת תוכן.

אם לא ברור לכם כמה ולמה, נסביר לפרטי פרטים את היתרונות בתוכן כתוב לאתרי אינטרנט.

 

קידום אורגני

בואו נדבר תכלס. כל אתר אינטרנט של עסק, שניתקל בצורך לקדם את עצמו באמצעים בתשלום, יצטרך תוכן כתוב. יש לכך סיבה פשוטה והיא קידום אורגני. סוג קידום זה הוא כאשר אתם משלבים מאמרים כתובים בעמודי האינטרנט של האתר שלכם. החוכמה היא להשתמש בביטויים שנמצאים בחיפוש של גוגל בתכיפות גבוהה, וכך למעשה תעלו באופן טבעי בתוצאות החיפוש כאשר יחפשו את הביטויים שאתם משלבים. כתיבת תוכן פותחת את האפשרות לקדם את האתר בדרך שלא עולה כסף במידה ואתם יכולים לספק לאתר שלכם תוכן כתוב בכוחות עצמכם, אך היא כך מצריכה מחקר SEO מקיף.

 

אמין, רלוונטי ופעיל

אתר פעיל = אתר אמין. זו משוואה שניתן להפריך בקלות, אך זה מאוד תלוי בכם, באתר שלכם ובאופי השירות שאתם מפרסמים. אם ניקח דוגמה מהאספקט החיובי, אם אתם מנהלים אתר עם שירות איכותי, מציעים אחריות לסיפוק המוצר ויש פרצוף מאחורי המוצר – כל תוכן כתוב שתעלו לאתר שלכם יראה שאתם מקפידים אתר מתוחזק, מוצר מעודכן ומידע מקיף סביב עולם השעירות של המוצר שלכם.

 

לא רק באתר

היתרון בכתיבת תוכן היא שהוא לא חייב להיות באתר שלכם. לידים וכיוונים לשטח פרסום בבלוגים נצפים הם גם אפשרות נהדרת לקדם בה את העסק שלכם. אפשרות זו אמנם יקרה יותר כי מדובר בשטח פרסום בסופו של דבר, אך מאמר זה נכנס לרצף הקידום האורגני של גוגל. הוא יכיל קישור שמוביל לאתר שלכם במידה ואתם מקפידים על כתיבת SEO איכותי, הוא יוביל לאתר שלכם, יעלה את התנועה באתר בו פורסם המאמר וגם יעלה את דירוג האתר שלכם כאתר שנכנסים אליו מקישורים חיצוניים.

 

על המוצר ומעבר לו

כל מידע כתוב שנכנס לאתר שלכם משפיע על העסק שלכם בצורה ישירה. תוכן כתוב באתר הוא הזדמנות מצוינת להרחיב על המוצר שלכם, אך גם לגעת בהיבטים ובנושאים שנמצאים בחוג החיצוני שלכם. הרחבת ידע זו גם תסקרן את הקוראים, תוכיח הבנה נרחבת ונקודת מבט מגוונת. מעבר לכך, נגיעה בנושאים מקיפי – מוצר תוכל להוביל לבעלי עסקים בתחומים אלו אליכם. דרך תוכן כתוב תוכלו לקדם את עצמכם הרבה מעבר לאתר שלכם. שיתופי פעולה, פרסום ושיווק הדדי עם עסקים אחרים יוכלו לגרום לאתר שלכם לנסוק ולמוצר שלכם גם. כוחה של המילה הכתובה הוא הרבה מעבר למצופה.

 

מחשב

אולי יעניין אותך גם