חיפוש
עמוד הבית » מדריכים דיגיטליים » מהם היתרונות של מרכזיית IP

מהם היתרונות של מרכזיית IP

מרכזיות הן כלי חיוני מאוד המספק מגוון רחב של שירותים בתחום התקשרות.

מרכזיות הינן כלי נחוץ בהכרח במיוחד בעסקים ובמשרדים שונים.

מרכזיות הן מערכות טכנולוגיות אשר משמשות לצורכי תקשורת בין שני משתמשי טלפונים.

המרכזיות השונות פועלת על טכנולוגיה חדישה מסוגים שונים: כבלים, מערכות אלקטרומגנטיות, מערכות אופטיות ואפילו על גלי רדיו.

קיימים סוגים שונים של מרכזיות אשר התפתחו לאורך השנים. אותן מרכזיות מאפשרות ונותנות שירותים שונים ללקוחותיהם במחירים שונים. מרכזיית IP שייכת לקבוצת מרכזיות בענן הקיימות. אך מהם השירותים שמספקת מרכזיית IP ? ומדוע כדאי במרבית הפעמים לבחור דווקא בה ?

 

מרכזיית IP – מהי וכיצד היא פועלת ?

מרכזייה זו היא מרכזייה אשר מחוברת למרכזיות אחרות באמצעות VoIP, משמעות הדבר היא שהמרכזייה מחוברת עם חיבורי שמע, חיבורי קול, חיבורים של רשת תקשורת רגילה והן דרך האינטרנט.

מרכזיית IP שונה ממרכזיות אחרות בהיותה לא מחוברת לטלפונים מסורתיים בשיטת PSTN. הדבר מאפשר העברת דיבור באמצעות רשתות נתונים ורשת האינטרנט. חשוב לזכור כי טלפוניית IP אינה פועלת בצורה של טכנולוגיית מיתוג מעגלים.

מרכזית IP פועלת בטכנולוגית תשתית האינטרנט הקיימת, כך שאין תשתית ספציפית לקיום שיחות הטלפון והאינטרנט שקיים בכל מקרה מאפשר את קיום השיחות במרכזית IP. האותות שעוברים במערכת IP עוברים בצורה של אותות שונים שעוברים מסוגי דיבור (אותות קול שנקלטים ) ואותות מסוג בקרה למשל : חיוג, ניתוק, ממתינה וכו..

 

מדוע מומלץ לכם לרכוש מרכזית IP ? ומה היתרונות בכך ?

  • היתרון הראשון והמרכזי ברכישת מרכזית IP הוא שהמערכת הזו חסכונית במיוחד. עבור השירותים הרבים שמערכת IP מאפשרת והאמצעים שהיא מביאה לרוכשים שלה הם רבים במיוחד ביחס למחיר שנגבה עליה. מערכת IP מציעה שילוב של מגוון שירותים שונים שברכישה נפרדת שלהם נגבה מחיר גדול במיוחד.
  • יתרון נוסף ומשמעותי במיוחד הוא שמערכת ההפעלה של IP מאפשרת להשתמש ונצל את רשת האינטרנט עבור קיום של שיחות מהארץ לחו"ל והפוך. השיחות עצמן עוברות דרך פס הרשת של מי שרכשו את מרכזית ה IP . העובדה שהשיחות עוברות דרך פס הרשת מאפשרת מגוון רחב מאוד של קיום פעולות מצד מי שרכשו את מרכזית ה IP.
  • יש לציין כי מרכזיית IP מאפשרת להתאים את פעולות המרכזיה של IP ולשנות אותן בהתאם לצרכים של רוכש או רוכשת המרכזיה. את הפעולות הרבות ניתן לשנות באמצעות ממשק פשוט ביותר שמאפשר שירותי הקלטה, חיוג ישיר, שלוחות אל מכשירים סלולריים חכמים , השארת הודעות קוליות במייל ועוד מגוון רחב של פעולות שניתן להגמיש ולשנות.
  • חשוב לזכור את אחד היתרונות היעילים ביותר של המערכת – הנוחות והזמינות שלה. בעקבות חכמת המערכת והיותה מתפתחת במיוחד, היא מאפשרת נוחות מקסימלית למשתמשיה. אותה נוחות מתאפשרת אף באמצעות הטכנולוגיה הדיגיטאלית שבאמצעותה פותחה.

 

זכרו – מערכת יעילה תעזור

ככל שהמערכת תהיה יעילה יותר, כך תוכלו להשיג יותר מטרות בצורה פשוטה יותר.

 

מענה טלפוני

אולי יעניין אותך גם