חיפוש
עמוד הבית » כללי » מה חשוב להציג באתר של עורך דין?

מה חשוב להציג באתר של עורך דין?

סיימת בהצטיינות לימודי עורכות דין ועברת בהצלחה את בחינות הלשכה? הגיע הזמן לקדם את עצמך כעורך דין מומחה באמצעות אתר תדמית מקצועי. אתר הבית שלכם הוא חלון הראווה שלכם והנראות והתוכן שיופיעו בו ישפיעו במידה רבה על הלקוחות הפונטציאלים שלכם לבחור דווקא בכם לייצג אותם בסוגיות מורכבות או סגירת עסקאות מוצלחות. וובקי, המומחים לבניית  אתרי תדמית יעצבו לכם אתר עורכי דין ממולח שיעבוד בשבילכם. 

 

וובקי אתרי תדמית

וובקי הינו סטודיו לעיצוב ותכנון אתרי תדמית ודפי נחיתה בעל וותק של קרוב לעשרים שנה. במקצועיות ואמינות נעצב לכם אתר בית התואם את המקצוע ואת קהל היעד אשר יהווה את חלון הראווה המרכזי שלכם ויעזור לכם להרחיב את מעגל הפונים באמצעות נראות מעניינת, תוכן איכותי וגם וויזואליות מושכת שתעבוד בשבילכם בזמן שאתם שוקדים על תיקי הלקוחות. לפרטים נוספים בקרו בכתובת: https://www.webecky.co.il

אתר עורך דין

מדוע צריך אתר בית עסקי?

אתר הבית הוא חלון הראווה המודרני. אם בעבר אנשים חיפשו ומצאו עורך דין דרך דודה נט ( הבן של הדודה של השכנה שלי עורך דין מצויין…) היום הכל זורם דרך האינטרנט. אדם הנתון במצוקה משפטית או זקוק לעורך דין ונוטריון להפקת מסמכים חשובים פשוט ישלוף את הטלפון הנייד או המחשב וידפדף. אתר בית מרשים ואיכותי יגרום למחפשים להעצר לרגע ולהשתהות, לקרוא, להתעניין ואולי גם להרים את הטלפון ולהתקשר.

 

מה חשוב להציג באתר של עורך דין מומחה?

אנשים הזקוקים באופן דחוף לייעוץ משפטי או מחפשים עורך דין מומחה לסגירת עסקאות וטיפול במסמכים ישמחו לגלות אתר נהיר וברור שכל המידע בו מסודר למופת. כדי לדעת האם לבחור בכם או לדלג לאופציה הבאה, חשוב להציג את התעודות והתארים שהצטיינתם בהם, הישגים משפטיים שניצחתם בהם, המלצות מלקוחות וכל מידע נוסף שיכול לגרום ללקוח מתעניין לחוש שאתם בדיוק האדם הנכון שהם חיפשו.

אתר עורך דין

כיצד יוצרים אתר בית מרתק ומושך עבור עורך דין?

מאחר ומטרתו של אתר הבית שלכם הוא לשדר תדמית, יש לשמור על רצינות וענייניות. צבעים כהים, תוכן מדוייק וממוקד מאד בפונט ברור וקריא, אפשרויות גלישה בדפים נוספים בקלות ובנוחות, תיאור ממצה של ההתמחויות השונות והדינים שבהם המשרד מטפל, ורצוי להוסיף גם תמונות שלך ושל שאר עובדי המשרד שלך באופן מכובד וראוי. חשוב מאד להקפיד על כל תו ואות כדי לוודא שלא נפלה בהם טעות והניסוח צריך להיות מקצועי ונכון.

 

לסיכום

וובקי הינו סטודיו לעיצוב אתרי תדמית ודפי נחיתה בעל ותק של למעלה מעשרים שנה עם רזומה עשיר מאד. צוות המעצבים של הסטודיו בעלי נסיון רב גם בהקמת אתרי תדמית לעורכי דין ויודעים בדיוק כיצד ליצור את העיצוב הנכון כדי שהאתר שלכם תמיד יהיה העובד המצטיין במשרד.

אתר עורך דין