חיפוש
עמוד הבית » כללי » מה משיגים בטיפול מזותרפיה ואיך עובדים שלבי הטיפול?

מה משיגים בטיפול מזותרפיה ואיך עובדים שלבי הטיפול?

אם אתם מתעניינים באסתטיקה או בדרכים לשיפור הבריאות והנראות של גוף האדם חשוב שתכירו את טיפולי המזותרפיה. טיפולים שהוכחו בתור יעילים מאד בשלל נושאים והופכים להיות יותר ויותר פופולריים ונפוצים בשנים האחרונות. אפשר לומר שטיפולי מזותרפיה הם הבשורה החדשה בכל מה שנוגע לנשירת שיער וטיפולי עור מתקדמים כגון טיפול בקמטים.

טיפולי מזותרפיה שואפים ומצליחים לתת מענה טוב למגוון בעיות הקיימות שבגוף האדם עם דגש מיוחד על בעיות שקורות לכולנו עם הגיל. נכון, עוד לא נולד מישהו שיכול לעצור את הזמן אבל חשוב לדעת שיש דרכים להאט אותו. בתחום קיימות כיום דרכים רבות, מזותרפיה היא אחת המובילות. אנשים רבים בוחרים בה בגלל היעילות והבטיחות שהשיטה יכולה להציע.

אז אם אתם עוד לא מכירים, הגיע הזמן להכיר. בכתבה זו נספר לכם כל מה שחשוב לדעת על השיטה הזו, על מנת שתוכלו להחליט האם ואיך לשלב את טיפולי מזותרפיה בחיים שלכם.

 

מה זה בכלל טיפולי מזותרפיה?

שיטה טיפולית המבוססת על זריקות עשירות בחלבון, מינרלים, אנזימים וויטמינים המזינים את הרקמות. איך זה עובד בעצם? אנשי מקצוע ורופאים מנוסים מרכיבים לכל אחד ואחת את התרכובת הנכונה עבורם של חומרים התומכים בבעיה אותה אתם רוצים לפתור. התרכובת משתנה מאדם לאדם וממקרה למקרה בהתאם לנסיבות ולתוצאות הרצויות.

היתרון המרכזי של השיטה הוא הדיוק שלה. ההזרקה המדויקת המתבצעת לכיוון שכבת העור האמצעית משיגה תוצאות מקסימליות. כמובן שחשוב לבחור במכון מצוין ומקצועי. BioHair הוא אחד המקומות הכי איכותיים ומומחים בארץ לתחום המזותרפיה, כאן תוכלו לקבל ליווי צמוד של טובי הרופאים המנוסים בתחום.

יַחַס

 

האם מזותרפיה מתאימה לטיפולי שיער?

כן! למעשה זו אחת השיטות היעילות ביותר שניתן למצוא בעולם בכלל ובארץ בפרט כיום. מזותרפיה לשיער יכולה להתאים גם לגברים לגברים הסובלים מהתקרחות תורשתית (הקרחה אנדרוגנית), וגם נשים הסובלות מנשירת שיער מוגברת ושיער דליל.

 

שלבי הטיפול

למרות שתעברו ליווי צמוד והסברים רבים של הרופא המטפל עדיין חשוב שתכירו את התהליך גם בעצמכם.

 

כל טיפול מורכב מחמישה שלבים עיקריים

לפני כל השלבים אתם תגיעו קודם כל לפגישת אבחו,ן שכן הטיפול לא מתאים לכולם ויש לאבחן קודם את מצבכם ואת הרקע שלכם.

 

שלב ראשון

נטילת דם – ראשית יקחו לכם דם בפעולה קצרה ולא כואבת. לקיחת הדם היא למעשה בדיוק כמו בתרומת דם או בדיקת דם רגילה אך בכמות פחותה. עד 10% מתרומת דם רגילה.

 

שלב שני

הדם מועבר למבחנות. בשלב זה הדם שלכם מחולק למבחנות לפי המקרה הספציפי שלכם. כל מבחנה תשמש בהמשך חלק חשוב מהטיפול.

 

 שלב שלישי – צנטריפוגה

המבחנות עוברות למכשיר שתפקידו לסרקז את הדם ולהפריד את מרכיביו.

 

שלב רביעי – שאיבת החומרים הרלוונטים

הרופאים ואנשי המעבדה מכינים את הזריקות שאתם צריכים על ידי שאיבת החלקים הרלוונטיים למקרה שלכם.

 

שלב חמישי – ההזרקה עצמה

הרופא מזריק את החומר הרלוונטי לאזור המטופל לסיכום, מדובר בשיטת טיפול מעולה ויעילה שיכולה לטפל בשלל בעיות בצורה חדשנית ובטוחה. קבעו לכם פגישת ייעוץ ותוכלו להתחיל להרגיש טוב יותר בקשר לשיער או לקמטים שלכם!

שיטה טיפולית

אולי יעניין אותך גם