חיפוש
עמוד הבית » מדריכים דיגיטליים » ממה מושפעת מהירות האתר, ואיך לשפר אותה?

ממה מושפעת מהירות האתר, ואיך לשפר אותה?

כאשר רוב העבודה שלנו, החיים שלנו ותחומי העניין שלנו מתבססים על אינטרנט ואתרים, מאוד חשוב לנו שמהירות הגלישה תהיה כמה שיותר מהירה.

בעידן שלנו, מהירות גלישה היא דבר מאוד חשוב ומשמעותי, אך כיצד ניתן לשפר אותה?

 

מה השפעתה של מהירות האתר?

דירוג האתר של בגוגל מושפע ממהירות האתר וטעינתו. ככל שיהיה שיפור בטעינת האתר שלכם, כך הדירוג שלכם בגוגל יעלה. הסיבה היא פשוטה, כאשר אתר איטי מידי, גולשים רבים מוותרים ועוזבים את האתר. אם האתר שלכם מתפקד ועובד במהירות, גולשים רבים יעדיפו את האתר שלכם. גוגל מאז ומעולם האמינו בחוויית המשתמש, כאשר האתר שלכם עובד במהירות וכראוי, הם יתנו לכם עדיפות.

היכנסו לאתר: https://www.onlineshmonline.com וקבלו הצעה.

מה הם הגורמים המשפיעים על מהירות הגלישה

מהירות האתר מושפעת ממספר גורמים. ישנם שלושה גורמים עיקריים המשפיעים על מהירות הגלישה: תמונות וידיאו ואפקטים, שרת האתר, קוד האתר.

 

תמונות וידיאו ואפקטים 

לתמונות, וידיאו, מוזיקה, מצגות וכל מיני אפקטים יש הרבה משקל. משקלם יכולים להשפיע על מהירות האתר.

 

קוד האתר 

איכות הקוד משפיעה על האתר באופן ישיר. במקרה והקוד אינו נקי או סבוך, או אם בחירת הקוד אינה מתאימה, זה יכול להשפיע באופן משמעותי על מהירות האתר.

 

שרת האתר 

שרת איטי יכול משפיע באופן משמעותי על זמן טעינת עמוד האתר. כדי לשפר זאת, מצאו חברת אחסון מקומית, שתוכל להתחייב לזמני טעינה מהירים עבורכם.

 

איך לשפר את מהירות האתר

יש כמה המלצות רלוונטיות לכל מיני סוגי אתרים. כמו כן, יש אפשרויות רבות להפחית את העומס על האתר, כך תוכלו להגדיל את מהירותו. הנה כמה דרכים לשיפור מהירות האתר:

זיכרון מטמון

תוספי ראש יכול לגרום לדפדף שלכם לטעון דפים וקצים שהוגדרו מראש. את ההגדרה יש לבצע מהשימוש בפעם הראשונה, כך שבפעמים הבאות מידע נשמר. כך הדפדף לא יאלץ לטעון את הדפים שנית וכך יקצר את זמן עליית הדברים באתר.

 

שימוש ב-CND

כלומר, שימוש בטכנולוגיית ענן המציגה את העתק של קבצי אתר דרך שרתים שונים. הטכנולוגיה מפחיתה את עומס השרת וכך מאפשרת קבלת מידע. את קבלת המידע היא מקבלת דרך כתובות של שרתים שקרובים יותר למיקום הגיאוגרפי של הגולש.

 

קבצים ותמונות 

אחת הדרכים בשביל לשפר את המהירות, היא דחיסה וצמצום משקל של קבצים ותמונות. את כל הקבצים ניתן לדחוף לתוסף רלוונטי, כך השרת יעביר כמות מידע פחותה יותר באופן משמעותי וכך באתר יהיה מהיר יותר באופן משמעותי.

 

לסיכום

יש כמה גורמים המשפיעים על מהירות הגלישה. ביניהם הכבדה של קבצים על המחשב, כאשר קוד האתר אינו איכותי, שרת איטי יכול להיות גורם משמעותי על זמן טעינת האתר שלכם. ההשפעה הישירה של האתר שלכם, היא שגולשים רבים יאבדו את העניין באתרכם, ויעזבו אותו עוד לפני שהספיק לעלות. אתר מהיר ויעיל יוכל להביא אתו לקוחות נאמנים שייהנו לגלוש באתרכם.

 

 

מסך