חיפוש
עמוד הבית » טיפים וקידום » למה חובה שיהיה באתר עמוד 404

למה חובה שיהיה באתר עמוד 404

לפני עשרים שנה נולדה בבת אחת תעשייה חדשיה וחדשה לחלוטין וזוהי כמובן תעשיית האינטרנט.

בהתחלה היה נראה כי התעשייה תדשדש אך ככל שעבר זמן היה ברור כי זו התעשיה הכי גדולה בעולם.

ומדוע אתם בוודאי שואלים? אם כן אתם צריכים להבין כי כל עסק אשר מכבד את עצמו צריך להקים אתר אינטרנט אשר ישרת אותו לאורך שנים.

כך מקצועות כמו בונה אתרים הפכו למקצועות מבוקשים במיוחד ואין ספק כי האינטרנט שינה את האופן שבו אנו עושים עסקים.

אם כן יש כל כך הרבה שאלות בהקשר של האינטרנט אך בפסקה זו אנו רוצים לנתץ את המיתוס לפיו חובה שיהיה באתר עמוד 404.

עמוד 404 הוא שגיאה ודף שלא נטען וככזה הוא מזיק לאתר האינטרנט ואין בו צורך לא מבחינה תיאורטית ולא מבחינה מעשית, לא מבחינת קידום אורגני ולא מבחינה של חווית משתמש.

 

מדוע לא לבנות אתר ללא מקדם אתרים?

עליכם להבין כי זה טוב ויפה שיש לכם אתר אינטרנט אך זה לא יעזור לכם אם לא תהיו במקומות הראשונים בגוגל. כיום אם אתר לא נמצא באחד המקומות הראשונים בגוגל הוא נמצא בבעיה חמורה אשר משפיעה על העסק שלו בצורה עצומה. לכן כאשר אתם ניגשים לבנות את האתר שלכם אתם חייבים לחשוב על האספקט של קידום אורגני. עליכם לבנות את האתר אך ורק עם מקדם אתרים מומחה אשר יהיה אחראי על קידום האתר מבחינה מעשית וכך האתר שלכם יהיה במקומות הראשונים בגוגל ואתם תגיעו אל כמה שיותר לקוחות תודות לקידום שביצע המקדם.

 

מחפשים אחר מקדם אתרים? קבלו עליו המלצות

עליכם להבין כי לא כל מקדם הוא ברמה גבוהה וכי קידום אורגני זו משימה מורכבת וקשה הכוללת התמחות עצומה בנושא זה. לכן כאשר אתם פונים אל מקדם אתרים אתם חייבים להבטיח כי הוא יהיה ברמה הגבוהה ביותר שיש. אז כיצד נעשה זאת? אם כן כאשר אתם מדברים עם המקדם בקשו ממנו טלפונים של לקוחות עבר שלו אשר יספרו לכם האם אפשר לסמוך על המקדם או לא. המלצות הן קריטיות בתחום עבודה זה וברגע שיש לכם המלצות אתם יכולים להיות בטוחים כי המקדם יבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ויבטיח כי האתר שלכם לאחר זמן מסוים יהיה במקומות הראשונים בגוגל.

 

אל תתפשרו על איכות המקדם

אך לא די בהמלצות בשביל למצוא מקדם ברמה גבוהה. לצד זאת אתם חייבים להבין כי אתם צריכים לשים לב לאיכות המקדם. ככל שהמקדם יהיה יותר מקצועי ואיכותי כך הקידום שלכם יהיה ברמה גבוהה יותר. לצורך כך אתם יכולים לראות עבודות קודמות שהמקדם ביצע ואז להתרשם מן הניסיון שלו ולראות האם הוא מקצועי או לא.

 

בעיה מוצגת