חיפוש
עמוד הבית » מדריכים דיגיטליים » שירותי ענן לעסקים – איך זה בא לידי ביטוי

שירותי ענן לעסקים – איך זה בא לידי ביטוי

אם אתם מחפשים דרך לייעל את העסק שלכם, שירותי ענן לעסקים יכולים להיות כלי נהדר בהיבט הזה. הסיבה לכך היא שבהתייעלות הרצון שלנו הוא לשמור על אותה רמת פעילות בעסק, אך לעשות את זה בעזרת כמות קטנה יותר של משאבים. שירותי ענן מאפשרים לכם להנות ממספר דברים שכולם יחד יעזרו לכם לחסוך בהוצאות בלי להוריד את רמת הפעילות.

 

שירותי ענן

שירותי ענן לעסקים – cloud360 נועדו לאפשר לכם בתור בעלי עסקים להנות ממחשוב ענן בעסק. במקום לעבוד על גבי מחשבים רגילים, אתם למעשה מעבירים את כל הפעילות הממוחשבת שלכם להיות כזו שמתנהלת בתוך שרת עוצמתי. השרת הזה לא צריך להיות מונח אצלכם באופן פיזי אלא החיבור אליו נעשה דרך הרשת, וכך תוכלו לעבוד מכל מקום כאשר תהליכי העיבוד מתרחשים בענן.

שירותי ענן

עבודה מהירה יותר

היתרון הראשון שיש לשירותי ענן לעסקים נוגע למהירות העבודה. מהירות העבודה שלנו על גבי מחשב היא נגזרת ישירה של איכות המחשב ויכולות העיבוד שלו. כל עוד השימוש שלנו במחשב הוא לצרכים בסיסיים לא נרגיש הבדל ניכר, אולם בעסקים שבהם יש תעבורת מידע בהיקף גבוה המהירות ויכולת העיבוד הם דברים חשובים. בענן תוכלו להנות מעוצמה שלא קיימת בדרך אחרת.

 

נפח אחסון בלתי מוגבל

בתור עסק אתם כנראה צוברים כמויות גדולות של מידע. מהר מאד הכמויות הללו עלולות לגרום להאטה במהירות של המחשבים, כיון שהזיכרון הפנימי שלהם הולך ומתמלא. ברגע שאתם עובדים בענן תוכלו להנות מנפח אחסון בלתי מוגבל, כאשר היתרון הגדול הוא שתוכלו להגדיל בכל פעם את נפח האחסון, בלי לשלם סתם על נפח אחסון שבו אתם לא משתמשים כמו בשרת פיזי רגיל.

נפח אחסון בלתי מוגבל

עבודה מכל מקום

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה שבה עובדים לא תמיד מגיעים למקום העבודה אלא גם עובדים מהבית או ממקומות אחרים. כדי שהמצב הזה לא יפגע ביעילות העבודה שלהם אתם צריכים לספק להם בכל מקום שבו הם נמצאים את אותן תשתיות כמו שיש להם במשרד. הדרך היחידה בה ניתן לעשות את זה היא באמצעות הענן כך שהעובד מתחבר לענן ויכול לעבוד במהירות מהבית.

 

הגנה על מידע

היתרון האחרון שאליו נדבר הוא ההגנה שאתם מקבלים על המידע שיש לכם בעסק באמצעות מחשוב ענן. מידע שרובץ במחשבי העסק הוא מידע שקל יותר לגשת אליו, ואילו בענן עצמו ההגנה על המידע היא כמעט מוחלטת. קשה מאוד לחדור לענן, ולכן אם יש לכם מידע רגיש כמו פרטי אשראי של לקוחות או סודות מקצועיים, המקום הנכון לאחסן את המידע הזה הוא בענן.

 

לסיכום

שירותי מחשוב ענן מאפשרים לכם להנות מכמה יתרונות ביניהם עבודה מהירה יותר, נפח אחסון כמעט בלתי מוגבל, תשתיות איכותיות מכל מקום וכמובן הגנה טובה יותר על המידע שלכם.

שירותי ענן לעסקים – איך זה בא לידי ביטוי

אולי יעניין אותך גם