חיפוש
עמוד הבית » כללי » שלושה טיפים לשמירה על הסדר במחסן בגינה

שלושה טיפים לשמירה על הסדר במחסן בגינה

הגינה שלכם מטופחת ומסודרת למופת אך תמיד קצה המריצה או ערימת המטאטאים והמגרפות מציצים מעבר לפינה? איי די גארדן מספקים פתרונות אחסון באמצעות סדרת מחסני גינה המתאימים לכל מטרה. במאמר זה נסקור שלושה טיפים לשמירה על הסדר במחסן בגינה שלכם כדי שלכל דבר יהיה מקום והכל יהיה מסודר ומאורגן בדיוק כמו שאתם אוהבים. 

 

איי די גארדן – פתרונות אחסון והצללה לגינה

איי די גארדן הינה חברה לייבוא ושיווק מחסנים לגינה, פרגולות וגגונים אשר רובם ניתנים להובלה והתקנה עצמית לנוחותכם ולחסכון בהוצאות. המוצרים המשווקים על ידי החברה מיוצרים ברמה גבוהה מאד על ידי חומרי גלם מעולים כגון עץ, מתכת, פאנל מבודד, פלסטיק ועוד בעיצובים שישדרגו כל גינה ויספקו פתרונות אסטתיים ומתקדמים לאחסון ציוד לגינה או לתחביבים שונים כגון נגרות או יצירה, ופתרונות הצללה והגנה מגשם ושמש. באתר החברה תוכלו להתרשם מן המגוון הרחב של מוצרי איכות להכנסת סדר וארגון בגינה. למידע נוסף על איידי גרדן: https://idgarden.net.

מחסנים לגינה

שלושה טיפים לשמירה על הסדר במחסן בגינה

אין זה משנה אם בחרתם במחסן גדול או קטן לשמירה על כלי העבודה והגינון שלכם, מה שחשוב הוא שתמיד תמצאו את מה שאתם מחפשים במהירות וקלות. להלן שלושה טיפים לשמירה על הסדר במחסן הגינה שלכם כדי שתמיד הכל יהיה מאורגן וניתן לסידור בקלות:

  1. כוננית מדפים – באתר החברה תוכלו למצוא מגוון של כונניות מדפים מחומרי גלם שונים כגון פלסטיק, מתכת או שילוב של מדפי עץ עם מסגרת מתכת כדי לארגן ולסדר את כל החפצים שלכם בנוחות ובקלות.
  2. תאורה סולארית למחסן – כדי לחסוך בעלויות החשמל, ובכל זאת להיות מסוגלים לראות הכל באופן ברור גם בלילה, מומלץ לרכוש תאורה סולרית למחסן. זה בריא יותר, מתחשב בסביבה יותר ומתאים למחסנים המרוחקים מן הבית במקום שבו קשה למשוך חוט חשמל.
  3. מנעול תליה לשמירה על החפצים שלכם – כדי להיות בטוחים שכל החפצים שלכם בטוחים ומוגנים במחסן, תוכלו לרכוש מנעול תליה עם ארבע ספרות לנעילה ולדעת שכלי העבודה שלכם רחוקים מהישג ידם של ילדים או מגנבים.

מחסנים לגינה

מחסנים לגינה מבית איי די גארדן

המחסנים שמייבאת ומשווקת איי די גארדן מתאימים לכל מטרה, החל מאחסון ציוד גינון או כלי עבודה, מחסן תחביבים, מעטפת הגנה למכונת כביסה ואפילו משרד גינתי לעובדים מן הבית. שפע העיצובים וחומרי הגלם מתאימים לכל טעם וסגנון, בין אם הוא כפרי וקלאסי או אורבני וחדשני המשתלב עם הקוים העיצוביים של הבית והגינה.

 

לסיכום

קל לשמור על הסדר בגינת הבית עם אביזרי המחסן של איי די גארדן, יבואנית ומשווקת פתרונות אחסון והצללה לגינה. תוכלו לרכוש למחסן שלכם מדפים ממגוון חומרי גלם ועיצובים, תאורה סולארית חסכונית ומנעול לשמירה על החפצים שלכם מוגנים ובטוחים.

מחסנים לגינה