חיפוש
עמוד הבית » כללי » עושים סדר: 3 דברים שיעזרו לעסק שלכם להתנהל באופן מסודר

עושים סדר: 3 דברים שיעזרו לעסק שלכם להתנהל באופן מסודר

בעלי עסקים גדולים, בינוניים וקטנים, מוצאים את עצמם לא פעם תופסים את הראש בין הידיים ותוהים איך הם יכולים לשדרג את התנהלות העסק שלהם. יצאנו לפגוש בעלי עסקים וארגונים עם ניסיון רב בתחום וביקשנו לדעת מה הם הדברים שקידמו את העסק שלהם.

הופתענו לגלות שיש 3 דברים שחזרו על עצמם שוב ושוב. כך שהחלטנו להתמקד בהם ולהציג אותם בפני כל דורש. הישארו אתנו ותהיו בטוחים שתנהלו את העסק שלכם באופן מסודר.

 

הדבר ה – 1 שיעשה לכם סדר בעסק: כתיבת חוזה קליל

אם אתם עובדים אל מול לקוחות קבועים, עליכם להכין מראש חוזה קליל. מדובר בעצם במסמך שיציג בפני הלקוחות החדשים שלכם את תנאי העבודה שלכם. מי שעובדים בתחום הרפואה האלטרנטיבית למשל, ציינו בפנינו כי הם ערכו חוזה קצר ושלחו אותו אל המטופלים החדשים שלהם. בחוזה היה כתוב כי המטופלים מתחייבים לדברים הבאים:

  1. להודיע מראש אם יש ביטול
  2. לשאת בתשלום במידה והם ביטלו את התור מעל ל – 24 שעות
  3. להתחייב לסדרת טיפולים

כל בעל עסק יכול לכתוב את החוזה המתאים עבורו ולהקשות את הנכתב בו בהתאם לצורך.

אפליקציה לזימון תורים

הדבר ה – 2 שיעשה לכם סדר בעסק: לנהל את התורים באמצעות אפליקציה

בעלי עסקים רבים ציינו בפנינו שהחיים שלהם השתנו לאחר שהם גילו שיש אפליקציה לזימון תורים. לדבריהם, עד לפני כמה שנים הם היו צריכים לבקש מהמזכירה לתאם את התורים בעצמה עבור המטופלים. מדובר בהליך מסורבל למדי, אתם וודאי יודעים זאת כבר בעצמכם. נאמר לנו כי יש כמה יתרונות משמעותיים שבאים לידי ביטוי בעת בחירה בניהול התורים בדרך זו:

  1. הלקוחות יכולים לתאם את התור מכל מקום
  2. הלקוחות יכולים לבטל או לקבוע את התור בכל שעה שהיא
  3. המזכירה שלכם יכולה להתפנות לביצוע מטלות אחרות

 

הדבר ה – 3 שיעשה לכם סדר בעסק: העסקה של מומחים בסדר וניקיון

יכול להיות ששמעתם על חברות שמציעות סיוע בסדר וניקיון של בתים לפני או אחרי מעבר. אם כך, וודאי תשמחו לשמוע שאותן חברות מציעות גם שירותי סדר וניקיון במשרדים וארגונים שונים. כך שאם המשרד שלכם דורש סדר פיזי, כדאי שתרימו אליהם טלפון.

אפליקציה לזימון תורים

תנו לנו להרים לכם רגע

המדריך צפוי להסתיים בעוד כמה רגעים וזו ההזדמנות שלנו להרים לכם. אנחנו רוצים לומר לכם, קוראים יקרים, שאין זה מובן מאליו שתגיעו אל מדריך כמו זה. לא כל בעל עסק מוצא את עצמו עוצר לרגע כדי לחפש דברים שיעשו לו סדר. אנו מורידים בפניכם את הכובע ומאחלים לכם שתמשיכו בעשייה המבורכת.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת איך תוכלו לעשות סדר בעסק מכל מיני בחינות. אנו מקווים שתיישמו את הנכתב לעיל ותביאו לשינוי חיובי בעסק שלכם בהקדם.

אפליקציה לזימון תורים