חיפוש
עמוד הבית » כללי » 3 יתרונות לסרטוני תדמית באנימציה

3 יתרונות לסרטוני תדמית באנימציה

פתחתם עסק חדש? שדרגתם ומיתגתם מחדש את העסק הוותיק שלכם? בטח כולם כבר דיברו איתכם על חשיבות השיווק. גם העסק הכי טוב ושווה בעולם לא יצליח אם הוא לא ישווק את עצמו בצורה נכונה ומתאימה. הפריצה של האינטרנט והרשתות החברתיות לחיים של כולנו בשנים האחרונות הרחיבה מאוד את האפשרויות של עולם הפרסום, וזה דבר טוב ורע.

הוא טוב מכוון שיש אינספור אפשרויות מגניבות לשווק את העסק, אבל הוא רע כי כל אחד מאיתנו רואה המון פרסומות ביום. בדיוק בגלל זה אתם חייבים ליצור לעצמכם מיתוג ושיווק ייחודי, כזה שיתפוס את העין של כל מי שיראה אותו. איך עושים את זה? הכנו לכם כאן הסבר.

 

מהו סרטון אנימציה

סרטון אנימציה הוא סרטון שבו לוקחים דבר דומם כמו ציור ומנפישים אותו בעזרת תמונות. לרוב האנשים יש חיבור טוב לאנימציה בזכות סרטי הילדים שכולנו גדלנו עליהם, והם נוטים לחבב אותם יותר מסרטוני וידיאו רגילים.

סרטוני תדמית מונפשים

סרטון תדמית באנימציה

כפי שהסבירו לנו מומחים של סטודיו לאנימציה, סרטון תדמית באנימציה הוא השקעה מעולה במיתוג ושיווק העסק, ויש לו כמה יתרונות משמעותיים בקרב על הלב והכיס של הלקוחות:

  1. שיפור הדירוג בגוגל – כמו שאתם יודעים, המקום שבו העסק שלכם יופיע בתוצאות של חיפוש גוגל תלוי באלגוריתם מסוים, ואיזה קטע – האלגוריתם הזה מת על סרטוני אנימציה. סרטון אנימציה יביא לדירוג גבוה בגוגל, מה שיגרום לזה שיותר ויותר אנשים ייחשפו אליו. אנשים נוטים לראות סרטוני אנימציה ולא לדלג עליהם כמו על פרסומת רגילה, והעובדה שהם יהיו יותר זמן באתר שלכם תעלה גם היא את הדירוג של האתר ותביא עוד ועוד גולשים.
  2. שינוי וחדשנות – את האמת, לכל מי שגולש באינטרנט כבר נמאס מכל הפרסומות הבנאליות האלה שחוזרות על עצמן. לאף אחד אין כוח לראות אנשים יפים מנסים למכור לו מוצר שהוא לא באמת צריך. סרטון אנימציה הוא דבר שונה בנוף, מושך את העין, ואנשים נוטים להסתכל עליו בסקרנות ולא להריץ אותו באופן אוטומטי.
  3. עלות מול תועלת – בשונה מסרטון רגיל שמצולם, סרטון אנימציה הוא זול בהרבה מכיוון שהוא לא דורש שחקנים, תפאורה או לוקיישן מסוים. יותר מזה, סרטון אנימציה הוא בעצם בלתי מוגבל! לסרטון אנימציה אתם יכולים להכניס איזה תוכן שבא לכם. תוכלו להתפרע בלי שזה ידרוש מכם הוצאות מטורפות או קשיים מיוחדים.

 

סיכום

אז אתם מחפשים מהלך שיבנה לעסק שלכם תדמית חדשה ומיוחדת ויבדל אותו משאר העסקים האחרים בתחום, אין ספק שסרטון אנימציה היא כלי מעולה להשיג את זה. מדובר על סרטון בעלות נמוכה יחסית שבו תוכלו להתפרע עם איזה תוכן שבא לכם, וכנראה שיותר אנשים יצפו בו, ויותר זמן מאשר בסרטון רגיל. אז למה בדיוק אתם מחכים? קדימה!

סרטוני תדמית מונפשים