חיפוש
עמוד הבית » כללי » 3 משחקי הגרלות שכיף לשחק!

3 משחקי הגרלות שכיף לשחק!

משחקי הגרלות מכניסים לחיים שלנו הנאה רבה, זו הסיבה שרבים בוחרים לשחק דווקא בהם ולא במשחקים מסוגים אחרים. עובדה זו הובילה אותנו לכתוב את מאמר זה שירכז את 3 משחקי ההגרלות שכיף לשחק בהם בכל מקום וזמן. קראו את השורות הבאות ותהיו בטוחים שתוכלו לבחור במשחק המתאים לכם ביותר.

 

משחק מספר 1 – הגרלת הצ'אנס

הגרלת הצ'אנס מבוססת על ניחוש של קלפים מסדרות ומספרים. המשתתפים יכולים לנחש מראש קלף אחד או יותר שיצאו בהמשך בהגרלה. המשתתף שינחש נכון יוכל לקבל כסף וזאת בהתאם לסכום שהשקיע בטופס ששלח מראש.

3 משחקי הגרלות שכיף לשחק!

משחק מספר 2  – הגרלת לוטו מספרים

סביר להניח ששמעתם לא פעם על הגרלת לוטו מספרים. שכן, זו נחשבת למוכרת ביותר בישראל. נסביר שניתן לקחת בה חלק, תוך ניחוש של מספרים מסוימים שיעלו באמצעות הגרלה שתתקיים לאחר זמן מה. משתתפים שניחשו נכון מראש את המספרים שיצאו בהגרלה זו יוכלו לקבל את אחד מהתגמולים הבאים:

  • סכום כסף גדול שיימסר להם במכה אחת
  • תשלומים כספיים תקופתיים
  • פרסים ומתנות פיזיות

 

משחק מספר 3 – הגרלת לוטו מילים\תמונות

סביר להניח ששיחקתם בעבר בהגרלת לוטו שכוללות מלל או תמונות על גבי הלוחות. שכן, מדובר בהגרלות הנפוצות ביותר שמשמשות למפגשים משפחתיים וחברתיים. נסביר בקצרה שיש קופסא ובתוכה פתקים עם המילים או התמונות שנמצאות על גבי הלוח. יש מנחה שמוציא בכל פעם פתק אחר מהקופסא בזמן שהוא מציג או אומר את שם המילה. השחקנים צריכים לסמן על גבי הלוח את המילים או התמונות שנאמרו, כאשר השחקן שהלוח שלו התמלא ראשון יקבל את הפרס הגדול ביותר (במרבית המקרים נהוג לתת פרסים לשחקנים שהגיעו למקום ה – 2 וה – 3 במשחק).

 

מה הפך את משחקי ההגרלות לאהובים במיוחד?

אי אפשר לעסוק במשחקי ההגרלות, מבלי להציג את 3 הסיבות שגרמו להם להיות אהובים במיוחד.

  1. מתאים לכולם – מדובר במשחקים שמתאימים לכל אדם באשר הוא, ילדים בגילאים צעירים במיוחד (גילאי שנתיים לערך) ועד מבוגרים, יכולים לשחק במשחקי הגרלות מסוגים שונים
  2. משחק נושא פרסים – עניין הזכייה תמיד מושך את השחקנים. במקרים מסוימים הזכייה יכולה להיות פרס כספי גדול במיוחד, בעוד במקרים אחרים הזוכה עשוי לקבל זוג אופניים או רחפן
  3. גמישות – ניתן לשחק במשחקי ההגרלות בכל מקום. זו הסיבה שנהוג לבחור במשחקים אלה בטיולים של תנועות נוער, בתי ספר, מסגרות לגמלאים ועוד

 

מילים אחרונות לסיום

אלה היו 3 משחקי ההגרלות שכיף לשחק בהם בכל עת ובכל מקום. עכשיו אתם מכירים אותם מקרוב, כך שנותר לכם לבחור במשחק ההגרלה המתאים עבורכם ביותר מכל הבחינות. נזמין אתכם להכין בעצמכם משחק מהנה שישמש את בני המשפחה הגרעינית שלכם בישיבה המשפחתית הבאה, כדי שתוכלו ליהנות מערב בלתי נשכח.

הגרלה