חיפוש
עמוד הבית » כללי » 3 פתרונות לאינטרנט איטי

3 פתרונות לאינטרנט איטי

גם ילד אנלוגי בעולם דיגיטלי יודע – אי אפשר בלי אינטרנט מהיר. הימים שבהם היינו צריכים לנתק את כבל הטלפון בשביל לחבר את האינטרנט מאחורינו, ואין לנו סבלנות לגלישה איטית. כיום, כשתופעת "האינטרנט של הדברים" הולכת ונעשית יותר נפוצה, אינטרנט מהיר הופך להיות מוצר צריכה בסיסי. אבל ציפיות לחוד – ומציאות לחוד.

לא מעט פעמים (במיוחד בעבודה, אם אתם עובדים במשרד), אנחנו מגלים שהאינטרנט שלנו איטי בצורה בלתי נסבלת. אבל אל דאגה, בשביל זה אנחנו כאן. ריכזנו עבורכם 3 פתרונות לאינטרנט איטי – בלי אף מילה על אתחול.

 

שימוש בכבל אינטרנט

דרך אחת להאיץ באינטרנט איטי היא על ידי שימוש בכבל את'רנט, או כמו שהוא מוכר למי שלא בקיא בז'רגון המקצועי – כבל אינטרנט. כבל ethernet מייתר למעשה את הצורך בגלישה אלחוטית, ומאפשר העברה של יותר מידע על גבי הרשת. יחד עם זאת, לפתרון יש לא מעט מגבלות.

קודם כל, כדאי שיהיה לכם כבל את'רנט איכותי, שיתמול בגלישה מהירה. בנוסף, אתם צריכים כבל ארוך – או לשבת ליד הראוטר – כדי להשתמש בכבל. בנוסף, נוכחות של כבל פרוס בחלל עשויה להיות מסרבלת ולא נוחה. חשוב לציין שמדובר בפתרון אמין מאוד.

כבל ethernet

להריץ תוכנת אנטי וירוס

הרבה מאוד פעמים, הביצועים של המחשב נפגעים כשהוא נפגע מתוכנת נוזקה, או כמו שרובנו מכירים אותן – וירוסים. אנחנו יכולים להיחשף לוירוסים במחשב בדואר אלקטרוני תמים, קישור חשוד או פרסומת מפוקפקת. כדי לחשוף את הנוזקה, כדאי להפעיל במחשב תוכנת אנטי וירוס. אם התוכנה אכן מגלה וירוס כזה, תוכלו לפנות למעבדה לתיקון מחשבים – או לתת לתוכנה להתמודד עם הוירוס.

 

לסגור חלוניות מיותרות

אחד הדברים שגורמים לפגיעה בביצועים של המחשב הוא עומס. עומס של מידע או תהליכים – גורמים לחלוקה לא אופטימלית של המשאבים וכוח המחשוב. לכן אחד הדברים הכי פשוטים והכי יעילים שאפשר לעשות כשהאינטרנט איטי זה פשוט לסגור לשוניות מיותרות בדפדפן.

גם כשאנחנו לא גולשים באתר, עצם החיבור אליו גוזל מהמחשב עוד קצת כוח מחשוב – שלא מושקע במיטוב הגלישה שלכם. לכן, אם אתם סובלים מאינטרנט איטי, יכול מאוד להיות שאתם פשוט קצת יותר מדי מבולגנים. אם אתם רוצים לשמור על חלוניות מסוימות או קישורים מסוימים, אתם יכולים לשלוח אותם לעצמכם במייל או בווצאפ, כך שתוכלו לגשת אליהם בקלות מאוחר יותר.

 

סיכום

לסיכום, אינטרנט איטי יכול לגרום לא רק לתסכול – אלא להפסד ממשי של כסף. כדי למנוע מהאינטרנט שלכם להיות איטי, אנחנו ממליצים להחזיק על המחשב תוכנת אנטי וירוס מוכרת וטובה, ולמשור על סדר וניקיון בדפדפן שלכם.

כמובן, ישנו גם הפתרון הקלאסי של הפעלה מחדש. אם אף אחד מהפתרונות שהצענו לא עובד, כדאי להתקשר לספק האינטרנט. בדרך כלל, הוא יכול לתקן את הבעיה מרחוק על ידי רענון הקו.

כבל ethernet

אולי יעניין אותך גם