חיפוש
עמוד הבית » בניית אתרים » 4 יתרונות בבניית אתר וורדפרס

4 יתרונות בבניית אתר וורדפרס

כיום יש סל מוצרים עצום בכל הנוגע לעיצוב גרפי, עיצוב אתרים, קידום אתרים וכל היוצא בזאת.

קאנבה היא המובילה לעיצוב מצגות וחתימות, Wix מציעה מגוון שירותים, כולל בניית אתרים, אך בגלל מערכת הקוד הסגור היא פחות מומלצת למי שמעוניין בקידום ושיווק באינטרנט.

האפשרות הנפוצה והנוחה ביותר כיום היא וורדפרס, ולא רק בגלל יתרונה הראשוני על אתרים מתחרים.

 

חינם ולא סתם

בדומה לאתרי שירות רבים, וורדפרס היא פלטפורמה לבניית אתרים שהיא בחינם, ולמשלמים תשלום חודשי מתווסף מגוון ענק של מוצרים לבניית האתר. שבלונות, עיצובי אתר, צבעים, אייקונים, חתימות, אנימציות ועוד. הפלטפורמה מציע מבחר חינמי שווה מאוד ומגוון מאוד. מלבד המגוון במוצרי העיצוב, כמובן שמערכת זו מאפשרת למעצב להקים אתר בתוך כמה שעות בסף הכל, ותוך התאמה לכל צרכיו.

 

פלטפורמה מקשרת

וורדפרס היא פלטפורמה אינטרנטית לבניית אתרים. כיום יש לפחות 6 מכשירים חשמליים בביתכם שבאמצעותם אפשר להיכנס לאתר אינטרנט. אמה מה, לא כל אתר אינטרנט מותאם גלישה מפלאפון סלולרי, שלרוב תאימות זו גם תאפשר גלישה בטאבלט, טלוויזיה חכמה וכו' … יתרון ברור למערכת וורדפרס הוא ההתאמה הדיגיטלית שהיא מעניקה לאתר הנבנה. מותאם לגלישה בפלאפונים סלולריים, מערכת קוד פתוח שמאפשרת חשיפה גדולה יותר במנועי החיפוש.

 

תפעול נוח

כשמתחזקים אתר אינטרנט, במיוחד עצמאיים או לעסקים אחרים, צריך להקפיד על מספר היבטים חשובים, שעליהם יופיע פירוט מיד. מערכת וורדפרס עונה על צרכים אלו בקלות ובנוחות:

  1. קידום האתר – לוורדפרס יש אפשרות התאמה אישית של כל עמוד למנועי החיפוש השונים באמצעות תוספים לאתר ובכך לייעל את קידום האתר. אמנם ישנה חשיבות עצומה לקישורים חיצוניים לאתר העסק, אך לא פחות חשיבות קיימת גם לקישורים שבתוך האתר. פלטפורמת וורדפרס מאפשרת ומסייעת בסידור האתר לפי קטגוריות ובמבנה היררכי הגיוני; ונותנת פתרונות לסידור הקישוריות הפנימיות. סידור נכון של האתר מסייע מאוד למנוע החיפוש לקשר את ערכי החיפוש לעמודי האתר השונים.
  2. נגישות לשפות זרות – באמצעות התוכנה ניתן לנהל את האתר בריבוי שפות, כאשר אופן ניהול האתר והתוכן מתבצעים דרך ממשק אחד. עדכנת אחת – עדכנת את כל השפות.
  3. ממשק עריכה נגיש – מערכת העריכה של וורדפרס מאפשרת למנהל אתר קיים לערוך אותו, לעדכן אותו ולסדרו בקלות ובנוחות רבה.

 

מחיר

מחיר לתהליך בניית אתר וורדפרס באופן מתקדם במסגרת תשלומים חודשיים יהיה נמוך יותר באופן משמעותי מלבצע זאת דרך אדם פרטי ובהשוואה ל- 6 שנים אחורה. בגלל התאוצה שצבר הענף הדיגיטלי, החלה הוזלה של כל השירותים של הפלטפורמות הדיגיטליות בגלל התחרות בשוק. הפלטפורמה מציעה אפשרות תשלום זולה ביחס להיצע. למעשה, המחיר הנדרש ביחס לשירותים המוצעים של התוכנה הופכים את וורדפרס לאחד מהאתרים הכי משתלמים ונוחים לבניית ועיצוב אתרי אינטרנט.

 

מחשב נייד