חיפוש
עמוד הבית » דיגיטל » 4 סיבות להתחיל לקדם אורגני!

4 סיבות להתחיל לקדם אורגני!

קידום אורגני הוא דרך לפרסם את האתר שלכם. לא משנה מה התחום שבו האתר שלכם עוסק, סביר להניח שיש עוד הרבה מאוד אתרים כאלו. כדי שבעת חיפוש בגוגל דווקא האתר שלכם הוא זה שיככב בראש רשימת תוצאות החיפוש אתם צריכים לדאוג לקידום שלו. קידום אורגני הוא בנייה של האתר בצורה שתאפשר לו להגיע למקום הרצוי. כאן נספר לכם למה לעשות אותו.

 

אתר נוח יותר לגלישה

הסיבה הראשונה בגללה כדאי לכם לבחור דווקא בקידום אורגני הוא בשל השיפור שהקידום הזה יעשה לאתר שלכם. ברגע שתפנו אל חברת קידום אתרים לטובת ביצוע  קידום אורגני באתר שלכם, החברה דבר ראשון תבדוק את האתר ותציע לכם את השיפורים שצריך לעשות בו כדי שהדירוג שלו בגוגל יהיה גבוה יותר.

התאמה של האתר לטלפון, העשרה שלו בתכני מדיה וכמובן בדיקה שאין באגים שנגרמים בעת הגלישה בו הם חלק ממה שהחברה תעשה לאתר שלכם.

אתר נוח

עלות נמוכה יותר

כאמור, האפשרות השנייה לקדם את האתר היא באמצעות תשלום לחברת גוגל. מבלי להיכנס לפרטים האחרים של הקידום הממומן, חשוב להבין שהוא הולך לעלות לכם לא מעט כסף. את התוצאות שלו אמנם תוכלו לראות בטווח זמן קצר יותר מאשר הקידום האורגני, אולם מבחינת מחיר אין כל ספק שהבחירה הנכונה היא בקידום האורגני שלא דורש מכם לשלם לאף אחד כסף.

 

אבטחת מידע

חברת גוגל יכולה לבדוק מהי רמת האבטחה שהאתר שלכם מספק לגולשים בו. כדי לקדם את האתר בצורה אורגנית תצטרכו לוודא שהאתר שלכם עומד בדרישות מסוימות של אבטחת מידע. הדרישות הללו יעזרו לכם להבטיח למי שמפקיד את הפרטים שלו באתר שהם לא יגיעו לידיים לא רצויות.

 

מהירות גלישה באתר

אחד השלבים הכי בסיסיים בכל קידום אורגני של אתר הוא לשפר את מהירות הגלישה שלו. חברת גוגל נותנת למהירות הגלישה באתר חשיבות רבה, ובלי זה האתר שלכם לא יוכל להגיע למקום גבוה בתוצאות החיפוש. הרווח הצדדי שאתם מפיקים מכך הוא שהגולשים הולכים להישאר יותר זמן באתר שלכם.

לא מעט מחקרים מצביעים על השפעה חיובית שיש למהירות הגלישה על זמן השהות באתר וככה תרוויחו גם את היתרון הזה. כמובן, השיפור של מהירות הגלישה לא מגיע מאליו, וייתכן שתצטרכו לפנות לפלטפורמה לאחסון אתרים ולבצע מספר שינויים באתר שלכם כדי שהוא אכן יספק לכם מהירות גלישה ניאותה.

 

לסיכום

קידום אורגני הוא אחת משתי הדרכים שלכם לקדם אתר בגוגל יחד עם קידום ממומן. בניגוד לקידום הממומן שבו אם משלמים ישירות לחברת גוגל תמורת קידום האתר שלכם, בקידום אורגני אתם מלכתחילה בונים את האתר בצורה כזו שהוא יענה על אלגוריתם דירוג האתרים של גוגל. העלות של הקידום הזה היא נמוכה יותר מאשר קידום ממומן, והוא גם יעזור לכם לשפר את מהירות הגלישה.

להתחיל לקדם אורגני

אולי יעניין אותך גם