חיפוש
עמוד הבית » אינסטגרם » 4 שיטות להגדלת החשיפה באינסטגרם

4 שיטות להגדלת החשיפה באינסטגרם

משתמשים רבים רוצים להגדיל את החשיפה של הפרופיל שלהם באינסטגרם, אך מעטים מהם יודעים איך לעשות זאת. מדריך זה יצא לבדוק את העניין באופן מעמיק, במטרה להעלות את המודעות לנושא המרתק ולהביא לשינוי. כדאי שתקראו את השורות הבאות בעיון רב. שכן, יוצגו בהן כל הפרטים שיאפשרו לכם להגיע למטרה המיוחלת. 

 

שיטה מספר 1: תציעו לעוקבים שלכם פרסים

כולם אוהבים מתנות. עובדה ידועה זו פותחת את המדריך שלנו ומציגה בפניכם את הדרך שתביא לחשיפה המבוקשת. אם אתם רוצים ליישם את השיטה הזו, עליכם לשאול את עצמכם את השאלות הבאות:

  1. איזה מתנה תתאים לעוקבים שלכם?
  2. האם כדאי לחלק מתנה אחת או כמה?
  3. איך אפשר לשלב תחרות כחלק מחלקות המתנה או המתנות?

לאחר שתענו על שאלות אלו, תצטרכו לנסח פוסט שיביא לתגובה מצד הגולשים. במרבית המקרים מדובר בבקשה לתייג חבר, להוסיף לייק לפוסט או לשתף אותו בסטורי. מדובר בפעולות שונת שמביאות בסופו של דבר לחשיפה משמעותית. חשוב שתשימו לב שמדובר בשיטה שמצריכה זמן ומאמץ. אם שני הקריטריונים האלה לא זמינים עבורכם בשלב זה, כדאי שתבחרו בשיטה הבאה.

עוקבים

שיטה מספר 2: תבצעו רכישה של עוקבים

יש אתרי אינטרנט שונים שיאפשרו לכם לקנות עוקבים לחשבון האינסטגרם. מדובר בפעולה פשוטה למדי שלא מצריכה לימוד של הנושא. כל שעליכם לעשות זה להיכנס לאתר ייעודי שכזה, לבחור את מספר העוקבים שתרצו להוסיף לחשבון ולהוסיף את אמצעי התשלום.

היתרונות הרבים ששיטה זו כוללת הפכה אותה לנפוצה ביותר. למידע נוסף לחצו כאן ותגדילו את החשיפה שלכם בן רגע.

 

שיטה מספר 3: תעלו תכנים בהתאם לנתונים סטטיסטיים

מי שמכירים את האינסטגרם מקרוב, יודעים שצריך להעלות תכנים בזמנים מסוימים. נסביר בקצרה שיש ימים ושעות בשבוע שבמהלכן יש גולשים רבים באפליקציה. היכרות עם מידע זה מאפשר לתכנן את העלאת התכנים באופן המותאם לעוקבים ולהעלות את החשיפה באופן משמעותי.

 

שיטה מספר 4: תשתפו פוסטים

שיטה נוספת שתאפשר לכם להגדיל את מספר העוקבים באפליקציה קשורה לפוסט קרוסלה שמאפשר להעלות עד 10 סרטונים ותמונות בפוסט יחיד. הדרך הזו תאפשר לכם לשתף את כל הפרטים שלא נכנסו בתיאור של פוסט "רגיל" או שהם לא מתאימים לפורמט של פוסט מסוג זה.

פרסום של פוסט קרוסלה מביא ליתרון משמעותי נוסף – משך זמן הצפייה בתכנים שלכם. כל אלה מובילים בסופו של דבר להגדלת החשיפה באינסטגרם, כך שכדאי ליישם אותם.

שתף פוסטים

השורה התחתונה – צאו להגדיל את החשיפה

אלה היו 4 השיטות שיאפשרו לכם להגדיל את החשיפה בחשבון האינסטגרם. כעת אתם מכירים בשיטות אלו מקרוב, כך שנשאר לכם רק לבחור את זו המתאימה לכם ביותר ולראות את התוצאות שלה. אתם מוזמנים לחזור הנה ולשתף אותנו בבחירה שלכם. מי יודע? אולי נכתוב על כך מדריך מקיף בהמשך שיקל על משתמשים נוספים.

אינסטגרם