חיפוש
עמוד הבית » בניית אתרים » 5 יתרונות לדף נחיתה מעוצב

5 יתרונות לדף נחיתה מעוצב

במידה ואתם בעלי עסק אשר מעוניינים למכור יותר ולצבור לקוחות פוטנציאליים נוספים, וודאי שמעתם שדף נחיתה הוא דבר שיכול לעזור לכם לקדם באופן משמעותי את העסק. בשביל להיות משוכנעים שבניית דף נחיתה היא חיונית לעסק שלכם, ריכזנו למענכם במאמר הבא את כל היתרונות שיש בבניית דף נחיתה שכדאי שתדעו לפני יצירתו.

 

ראשית, מה זה דפי נחיתה

מדובר בעמודי אינטרנט בודדים אשר מאפשרים להציג מוצר כלשהו או שירות לקהל, כאשר מהעמוד עצמו ניתן לקבל פניות טלפוניות או לידים (לקוחות) כתובים. כמו לכל מוצר, לדפי הנחיתה יש יתרונות לצד חסרונות, וכדי להוציא מהם את המיטב עליהם להיות מעוצבים ברמה גבוהה ובעלי מספר אלמנטים שיובילו אנשים ליצור איתכם קשר. לכן, בניית דף נחיתה מעוצב היא דבר חשוב.

 

עקרונות חשובים לבניית דף נחיתה

ראשית, יש לכתוב הסבר ברור על התועלת של המוצר שלכם, ולכלול הסברים (קצרים, לא חופרים) על מה בדיוק המוצר בשביל שללקוחות לא יהיו שאלות. על העיצוב להיות מקצועי ולתרום להעברת המסר, להניע את הלקוחות הפוטנציאליים לפעולה בצורת השארת פרטים או יוזמת רכישה. כלומר, נראות הדף צריכה לשדר אמון ולסייע ללקוח להחליט לקנות את מה שיש לכם להציע. שלב השארת הפרטים צריך להיות קל ונוח, בשום פנים ואופן לא מסורבל.

 

יתרונות לדף נחיתה מעוצב

מכירה ולידים

קודם כל, היתרון של דף נחיתה על פני אתר אינטרנט הוא שמדובר בדף שמתמקד במשהו אחד, כאשר כל המידע (לדוגמה, השארת פרטים בשביל יצירת קשר) נמצאים ממש מול הגולשים בלי להתחיל לחפש. מהסיבה הזו אחוזי ההמרה בדפי הנחיתה היא גבוהה מאד. דף אינטרנט, לעומת זאת, הוא מאד כללי ולא בהכרח מקדם את המטרה.

 

פשוט ונוח

עיצוב חכם ואיכותי של דף הנחיתה יעזור משמעותית למבקרים בדף להשאיר את הפרטים שלהם בשביל שייצרו עימם קשר בצורה הנוחה ביותר, ובאופן הזה יקדם את מכירת המוצר על הצד הטוב ביותר. חשוב לזכור שכל מי שנכנס לאתר הוא למעשה לקוח פוטנציאלי שעשוי לרכוש את המוצר.

 

תוכן ממוקד

אחד היתרונות הכי גדולים בדף נחיתה זה שהכל בו ברור וממוקד, כאשר העיצוב הוא כלי חזק לשם כך. מטרת דף הנחיתה היא לאסוף לקוחות פוטנציאליים (לידים) או במילה אחרת – למכור. התוכן בו מוכרח להיות ברור וענייני מאד בשביל שישווק בצורה מוצלחת.

 

גוגל

יש לציין שמנוע החיפוש גוגל אוהב מאד דפי נחיתה ומסייע בתהליך הקידום שלהם. לעומת אתרים רגילים, דפי נחיתה יהיו לרוב בראש תוצאות החיפוש בגוגל, לכן מדובר בעניין מומלץ ושווה ליצור דף נחיתה.

 

זמן

הקמת דף נחיתה אורכת משמעותית פחות זמן מאשר הקמת דף אינטרנט רגיל, משום שהוא פחות מורכב והרבה יותר פשוט הן מבחינת התכנון והן מבחינת העיצוב – לא מדובר באתר אינטרנט שכולל הרבה מידע ומספר עמודים אלא רק בדף אחד, ממוקד ענייני וברור. תוך זמן קצר תוכלו לקדם את העסק.

 

לסיכום

דפי נחיתה שבנויים בצורה איכותית ונכונה הם ללא ספק מרכיב קריטי היום בכל עמוד אינטרנט אשר מעוניין לרכוש את תשומת ליבם של הגולשים. היום, יותר מתמיד, מאתגר לשמור על לקוחות באתר ליותר ממספר שניות. לכן בכוחו של עיצוב דף הנחיתה לקבוע האם המבקרים יהפכו ללקוחות העסק.

דף נחיתה