חיפוש
עמוד הבית » דיגיטל » 6  אופציות למתנות שכולם אוהבים!

6  אופציות למתנות שכולם אוהבים!

יש מתנות שכיף לקבל, ויש מתנות שכשאתם מקבלים אותם, אתם חושבים – מה אני עושה עם הדבר הזה?… אין ספק כי כולנו היינו שמחים לקלוע לטעם המקבל ולהצליח להעניק מתנה שהוא יאהב. הבעיה היא שלכל אחד העדפות שונות ולכן, יצאנו לבדוק אילו מתנות מרבית האנשים אוהבים לקבל. זכרו, תמיד יש יוצאים מן הכלל ולפני שאתם מעניקים מתנה, נסו להיכנס לנעלי המקבל ולבדוק מה הוא היה שמח לקבל. 

 

זכות קניה בחנות אהובה

אם אתם יודעים שהאדם שאתם רוצים לפנק מרבה לבצע רכישות בחנות מסוימת, אתם יכולים להיכנס לחנות ולרכוש עבורו זכות קנייה בחנות הזו. מרבית החנויות מאפשרות מימוש זכות קנייה במגוון הסניפים כך שאם מדובר ברשת ארצית,  המתנה הזו שווה במיוחד.

חנות מועדפת

כרטיס מתנה

יש לא מעט כרטיסי מתנה אותם תוכלו לרכוש בצורה דיגיטלית. עם כרטיס מתנה דיגיטלי ניתן לבצע רכישות במגוון חנויות מותג. המקבל יהנה לקבל מתנה שהוא יכול לממש באופן מיידי במגוון רחב של חנויות.

 

מתנה עם זכות החלפה

יש את מי שלא אוהב לקבל תווי קניה והוא מעדיף מתנה פיזית. לכאלו אנשים תוכלו לרכוש מתנה שאתם חושבים שהם יאהבו, אך אל תשכחו לצרף פתק החלפה באמצעותו הם יוכלו להחליף את המתנה למשהו שהם אוהבים, במקרה שירצו להחליף את המתנה.

 

מתנה שימושית לבית

יש מתנות שימושיות ויש פחות. תוכלו לרכוש מתנה שתהיה שימושית לאדם. אם מדובר בעקרת בית שנמצאת הרבה במטבח הביתי, תוכלו לפנק אותה בעוד סיר איכותי, כלי הגשה נאה או כלי מטבח אחר. הרעיון מובן –  להיכנס לנעלי השני ולראות מתוך נקודת המבט שלו מה הוא ישמח לקבל.

מתנה שימושית

מתנה אישית מותאמת

הידיעה שמישהו חשב עלי ורכש מתנה עם השם שלי, מאוד מעצימה את המקבל. אם אתם מעוניינים לפנק מישהו יקר לליבכם, אתם יכולים לרכוש מגבת מפנקת עם כיתוב אישי / גרביים מחממות עם כיתוב אוהב / שרשרת אות ועוד. הרעיון הוא להקדיש תשומת לב לשם המקבל.

 

הרעיון הוא זהה

לפני כל רכישת מתנה אנחנו צריכים לזכור, את המתנה אנחנו רוכשים למישהו אחר שיש לו טעם אחר משלנו. המתנה היא לא עבור עצמינו. ההפך הוא הנכון, היא לא בשבילנו ולכן איין עניין לבחור מתנה דווקא בצבע שאנחנו אוהבים…

במקרה כזה צריך לדעת להיכנס לראש של השני ולהבין מה המתנה שיכולה לשמח אותו. מרבית האנשים אוהבים לקבל שובר מתנה דיגיטלי באמצעותו הם יכולים לרכוש  מה שהם אוהבים. גם לנותן קל לתת מתנה כזו – הוא לא צריך לבחור ולארוז מתנה, הוא משגר רכה בצירוף כרטיס. מה פשוט מזה?…

 

לסיכום

ניתן לרכוש מגוון של מתנות אישיות ומפנקות שימושיות ופרקטיות. אך את כל זה ניתן לחסוך ולרכוש שובר קניה פשוט כפי שסיכמנו כאן.

 

אוהב

אולי יעניין אותך גם