חיפוש
עמוד הבית » כללי » 6 יתרונות בהדפסה על אלומיניום

6 יתרונות בהדפסה על אלומיניום

יש אנשים שמניחים שאפשר להדפיס טקסט, גרפיקה ותמונות רק על נייר או ויניל. עם זאת, אפשר ליצור תפאורות אמנות מדהימות באמצעות הדפסה על אלומיניום! נסביר כאן את התהליך ואת היתרונות הרבים שיש להדפסת מתכת.

 

איך זה עובד?

כל הגרפיקה מודפסת לראשונה על נייר העברה. לאחר מכן זה נקשר לחתיכת אלומיניום מצופה. לאחר מכן, נייר ההעברה והאלומיניום מונחים בתוך מכבש חום. פעולה זו מאפשרת לצבעים מנייר ההעברה להפוך לגז.

ברגע שתהליך זה מתרחש, צבעי הגז נלחצים על פני יריעת האלומיניום. כאשר המתכת מתחילה להתקרר, הצבעים חוזרים למצבם המוצק. התוצאה? עירוי קבוע של הטקסט והגרפיקה שלך למתכת!

הדפסה על אלומיניום הופכת לנפוצה יותר בשנים האחרונות. להלן שישה יתרונות לכך:

 

  1. לוקח הרבה זמן לפני שהתמונות מתחילות לדהות

כולנו יודעים שגרפיקה וטקסט יכולים לדהות מהנייר אם הם נחשפים לשמש לתקופה עקבית. אחד היתרונות של הדפסת תמונות על אלומיוניום הוא הזמן שרב שעובר לפני שזה קורה. למעשה, תהליך דהייה מתחיל רק לאחר 100 שנים של חשיפה לאור השמש!

 

  1. הדפסי אלומיניום עמידים בפני שריטות

במהלך תהליך ההעברה, הצבעים מועברים מתחת לציפוי החיצוני של האלומיניום. זה מבטיח שהמוצר המוגמר יהיה עמיד יותר מהדפסת נייר וקנבס רגילים. יתרה מכך, הגרפיקה המודפסת והטקסט אינם יכולים להישרט או להתקלף.

 

  1. הדפסי אלומיניום יכולים להראות מודרניים או מסורתיים כרצונכם

הבונוס של הדפסי אלומיניום הוא שאתה יכול למקם אותם במסגרות קונבנציונליות. זה אומר שהם ייראו מתאימים גם לצד יצירות אמנות אחרות שתלויות על הקירות שלכם. כמובן שאתם יכולים ללכת על המראה המודרני יותר ולתלות אותם על הקיר באמצעות ווים.

 

  1. הם מחזיקים מעמד מפני חום

אם הייתה מתרחשת שריפה בבית שלכם, זה היה יכול להיות בעל השלכות הרסניות. היופי בהדפסי מתכת הוא שהם מעכבי אש. וגם אם אתה נמצא באזור שלעתים קרובות יש בו טמפרטורות גבוהות, הם לא ייפגעו מהחום. זה הופך אותם לפורמט הדפסה אידיאלי למגוון יישומי חום גבוה!

 

  1. אתה יכול לנקות אותם

הבעיה בניקוי חלק מהמשטחים המודפסים היא שבסופו של דבר אתה גם מוחק טקסט וגרפיקה! החדשות הטובות הן שלא תצטרכו לדאוג לבעיה זו באלומיניום. אתם יכולים לנקות בקלות סימני טביעות אצבע וכתמים אחרים מפני השטח. מכיוון שהצבעים נמצאים מתחת לציפוי השטח, לא תמחקו שום דבר.

 

  1. הם קלים

אחד הדברים שאנשים מודאגים מהם הוא תליית אמנות כבדה על קירותיהם. הם חוששים שהקיר א יכול לשאת עומסים כה כבדים. כתוצאה מכך, יש אנשים שלא תולים את האמנות האהובה עליהם על קירותיהם.

אלומיניום היא מתכת קלה, כך שאתם לא צריכים לדאוג – תוכלו ליהנות מלהסתכל על אמנות הקיר שלכם מבלי לחשוש שהיא תיפול!