חיפוש
עמוד הבית » עסקים » יש לך עסק? תכיר את שירות הקלטת שיחות ואת הפיצ'רים שהשירות כולל

יש לך עסק? תכיר את שירות הקלטת שיחות ואת הפיצ'רים שהשירות כולל

בעלי עסקים שיודעים דבר או שניים על חוויית שירות טובה, עושים שימוש יומי בשירותי הקלטת שיחות. מדובר בהליך שיכול להתבצע באופן חדשני או מיושן. מדריך זה עולה לאתר, כדי לעשות לכם סדר בנושא ולהציג את השירות החדיש ביותר שכולל פיצ'רים שאסור לכם לפספס. קראו את השורות הבאות בעיון רב ותהיו בטוחים שתקבלו את המידע הרלוונטי שיאפשר לכם לקחת חלק בקדמה הטכנולוגית.

 

הקדמה – מהו שירות הקלטת שיחות?

השירות המדובר נחשב לכלי חיוני שמאפשר לחברות וארגונים להקליט את שיחות הטלפון הנכנסות והיוצאות, כדי להבטיח שירות איכותי לכל לקוח. יודעי דבר בתחום יוכלו להעיד שהשירות ניתן באמצעות הוספת סים מקליט למכשיר הנייד של העסק. שכן, סים זה מקליט את השיחות ומעלה את הקבצים באופן אוטומטי לענן. אלה מאוחסנים באופן מאובטח, כך שניתן להגיע אליהם בכל עת. לצד זאת, השירות מאפשר ליהנות ממגוון פיצ'רים חיוניים, לדוגמא:

  • קבלת מספר וירטואלי לעסק
  • שליחת הודעת SMS  באופן אוטומטי
  • תמלול שיחות

שלושת הפיצ'רים הללו יובאו בפירוט בפסקאות הבאות, כדי שתוכלו להכיר בהם מקרוב.

הקדמה – מהו שירות הקלטת שיחות

קבלת מספר וירטואלי לעסק

זה הרי ידוע שקו ווירטואלי עוזר לעסקים לצמוח. שכן, לצד שירותי הקלטת שיחות בסלולרי הוא מספק את השירותים הבאים:

  • צליל המתנה: תוכלו להקליט בעצמכם את צליל ההמתנה המתאים לעסק ולהגדיר עד 5 קבצי שמע שיושמעו בעת ההתקשרות לקו הטלפון.
  • ניתוב שיחות: באפשרותכם להגדיר את ניתוב השיחות הנכנסות למספר הווירטואלי.
  • היסטוריית שיחות: תוכלו לקבל שם משתמש וסיסמא בעת הרישום לשירות. אלה יאפשרו לכם להיכנס לאזור האישי בכל עת. בו תוכלו לבצע חיפוש אחר שיחות, להאזין להקלטות ולהוסיף הערות.

 

שליחת הודעת SMS באופן אוטומטי

מומחים בתחום השיווק והמכירות יודעים ששליחת הודעת SMS ללקוח בסיום השיחה מובילה לשיפור השירות והגדלת המכירות. שכן, מסרונים אלה הם ערוץ שיווק זול וזמין שמאפשר להגדיר הודעה קבועה שהוגדרה על ידיכם מראש, כאשר יש 2 סוגי מסרונים שנחשבים לנפוצים:

  • מסרון קידום מכירות
  • מסרון שירות

שליחת הודעת SMS באופן אוטומטי

תמלול שיחות

הגיע הזמן להיפרד מהעבודה הקשה ולהגיד שלום לאוטומציה שתקל עליכם באופן ניכר. שכן, המערכת המתקדמת תבצע עבורכם פעולה חשובה שתחסוך בזמן, כסף ומאמץ. מדובר בתמלול של השיחה שיתבצע תוך מספר שניות ויאפשר לכם לראות את המילים שנאמרו במהלכה.

 

השורה התחתונה

שירות הקלטת השיחות החדשני הינו פתרון שמאפשר לעסקים לשפר את הליכי התקשורת והתיעוד שלהם בקלות. בעלי עסקים שמכירים בשירות זה מקרוב ועושים בו שימוש, מקבלים תחילה מספר וירטואלי לעסק, אפשרות לשליחת הודעות SMS  באופן אוטומטי בסיום כל שיחה ותמלול של שיחות נבחרות. כעת אתם מכירים בשירות החיוני, כך שנותר לכם רק להתחבר אליו ולקדם את העסק.

יש לך עסק תכיר את שירות הקלטת שיחות ואת הפיצ'רים שהשירות כולל