חיפוש
עמוד הבית » ווטסאפ » האם אפשר להעביר את הווטסאפ בשלמותו מאנדרואיד לאייפון?

האם אפשר להעביר את הווטסאפ בשלמותו מאנדרואיד לאייפון?

אחת השאלות הנפוצות ביותר שנשאלות לעיתים קרובות על ידי מי שמתכננים להחליף את האנדרואיד שלהם באייפון נוגעת להעברה של הווטסאפ. השאלה הזו עלתה לנו בראש לא מזמן, כשהבנו שמאסנו באנדרואיד שלנו. לכן, יצאנו לבדוק אם מדובר בעניין אפשרי, או שמא, נצטרך להיפרד לשלום מהווטסאפ? אנו מזמינים אתכם להישאר אתנו ולגלות את התשובה לשאלה זו.

 

רוצים להעביר את הווטסאפ בשלמותו מאנדרואיד לאייפון? זה אפשרי

ברבר הלא רחוק, אי אפשר היה לבצע העברה של ווטסאפ ממכשיר אחד לאחר, אבל היום, הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת ליישם הליך שכזה באופן פשוט למדי.

ראוי לציין כי ההמלצה היא לא לנסות לעשות את ההעברה באופן עצמאי ללא הדרכה מסודרת, בגלל שביצוע טעות ולו הקטנה ביותר עלולה לגרום למחיקה של היסטוריית האפליקציה. שמענו על לא מעט אנשים שמצאו את עצמם במצב שכזה, ותאמינו לנו שאתם לא רוצים לגלות שזה מה שקרה לכם.

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון

איפה תוכלו לקבל הדרכה מסודרת בנושא?

חיפוש קצר ברחביה הרשת יגלה לכם שיש מגוון רחב של הדרכות שיציגו בפניכם את הדרך הנכונה ביותר להעברת הווטסאפ בשלמותו. אנחנו כאן כדי ליידע אתכם כי לא כל ההדרכות הן באמת אמינות. כלומר, יש הדרכות שיציגו בפניכם קישורים שייראו לכם תמימים, אך הם יתגלו כווירוסים שיכולים לתקוף את המכשיר שלכם ולהשתלט עליו מרחוק.

אם אתם רוצים להגיע להדרכה מסודרת על העברת ווטסאפ מאנדרואיד לאייפון לחצו כאן ותהיו בטוחים שמדובר בהדרכה שתאפשר לכם ליישם את ההליך ללא "הפתעות" חריגות.

 

תכינו את עצמכם מראש להדרכה

אם אתם מתכננים לבצע את ההעברה של הווטסאפ מהאנדרואיד אל האייפון, כדאי שתדעו שעליכם קודם כל לבדוק שיש בידיכם את כל הדברים הבאים:

  1. רשת – עליכם לבדוק ששני המכשירים, האנדרואיד והאיפון מחוברים אל רשת זהה. שכן, רק כך יתאפשר לכם ליישם את ההעברה
  2. מספר טלפון זהה
  3. כבל USB מסוג C שיאפשר לכם לבצע את ההעברה

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון

זה מסובך מידי בשבילכם? הנה פתרון קל

אם אתם מרגישים שזה יותר מידי בשבילכם להתעסק עם העברה שכזו, כדאי שתדעו שתמיד אפשר להגיע אל מעבדה שמקבלת מכשירי אייפון. שכן, המומחים שבמקום יודעים בדיוק איך לבצע את ההליך הזה.

ההמלצה היא לפנות אל מומחים מיד, אם אינכם מרגישים בטוחים בביצוע ההליך באופן עצמאי. רק חשוב מאוד שתשימו לב שאתם פונים אל מעבדה מוסמכת ומומלצת. כזו שאתם יכולים להפקיד בידיה את שני המכשירים בידיעה שהיא תבצע את עבודתה נאמנה ולא תמחק חלילה מידע ותמונות.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת שאפשר לבצע העברה של הווטסאפ מהאנדרואיד אל האייפון. בשלב זה נותר לכם רק להחליט איך אתם מעדיפים ליישם את ההליך ולהתחיל לעבוד. נאחל לכם שעבירו את האפליקציה בקלות וללא סיבוכים מיותרים.

העברת WhatsApp מאנדרואיד לאייפון